Od pondelka 6. októbra rádio Europa 2 prichádza ako jediné slovenské rádio s novou večernou pikantnou show, ktorú bude moderovať Ivan „Binďo“ Bindas.

Rádio Europa 2 dnes spúšťa pikantnú nočnú show s moderátorom Binďom - Ivan Bindo Bindas
Ivan „Binďo“ Bindas

Rádio Europa 2 rozširuje svoju programovú štruktúru o večernú show s názvom „Nočná show Europy 2“, ktorú si budú môcť poslucháči naladiť každý pracovný deň od 20:00 do 24:00. Mikrofónu sa zhostí známy a ostrieľaný moderátor Ivan „Binďo“ Bindas.

„ Sme veľmi radi, že sa nám po niekoľkomesačnom jednaní podarilo s Binďom  dohodnúť na spolupráci a že sme dospeli k obojstrannej dohode. Myslím si, že večerná pikantná show je pre Binďa ako stvorená. Jeho typický sexy chrapľavý hlas a skvelé skúsenosti ocení určite nejedna poslucháčka, poslucháč“ avizovala Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2.

„Navyše, našou Nočnou show vyplníme prázdne miesto na trhu, pretože momentálne sa žiadne iné komerčné rádio na Slovensku a ani v Česku svojím poslucháčom neprihovára formou show aj vo večerných hodinách. Samozrejme, sme radi aj za to, že spríjemníme poslucháčom cestu napríklad do práce na nočnú, alebo po ťažkom dni si môžu zresetovať hlavu s Binďom, Europou 2 a šteklivými témami,“ dodala s nadšením Jitka Fürst.

Ako na záver zdôraznila, veľmi sa teší z momentálnej situácie, ktorá v rádiu nastáva. Po spustení novej show rádio Europa 2 pri príležitosti oslavy 5.  narodenín  prichádza aj s novou kampaňou odmeňovania poslucháčov. Tá sa spustí v prípade, ak počet fanúšikov na facebooku Europy 2  dosiahne 500 000.

„Myslím, že to je veľká motivácia pre fanúšikov a poslucháčov Europy 2, ktorí nám pomôžu dosiahnuť požadované číslo. Päť tisíc eur každý týždeň až do Vianoc, to je to čo ponúkame a to sa neodmieta.“

Europa 2 je obľúbené rádio pre mladých ľudí. Je synonymom zábavy a najnovšej muziky na slovenskom trhu. Každý týždeň oslovuje takmer 700 tisíc poslucháčov. Na poli sociálnych sietí je na slovenskom trhu jednotkou.

Na titulkovej fotografii hore je Ivan „Binďo“ Bindas spolu s moderátormi rannej show ZOO – s Matúšom Krnčokom, Dominikou Dadíkovou a Vladom Varechom.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu