Rádio Europa 2 má novú kompletne prepracovanú aplikáciu s moderným vzhľadom a jednoduchým ovládaním.

Nová aplikácia rádia Europa 2 bola navrhnutá tak, aby naplno využila potenciál aktuálnych systémov iOS, Android a Windows Phone.

Okrem prehrávania živého vysielania ponúka vynovené webrádiá alebo mp3 archív vysielania vybraných shows.

Na „stene“ Europy 2 sa publikuje aj mix informácií z Twitteru a noviniek v archíve. Ak v tweete poslucháči použijú hashtag #europa2sk, alebo citujú profil @Europa_2, objaví sa to aj v aplikácii.

Vynovená aplikácia tiež umožňuje hodnotiť práve hranú skladbu a podieľať sa tak na hudobnej dramaturgii Europy 2.

Rádio Europa 2 ponúka hudobný mix poskladaný z tých najaktuálnejších hitov svetových a domácich hitparád, ako aj noviniek.

Cieľovou skupinou rádia sú mladí a dynamickí ľudia, ktorí majú radi hudbu, šport, filmy, módu a všetko, čo súvisí s moderným a aktívnym životným štýlom. Rádio každý týždeň oslovuje takmer 750 tisíc poslucháčov a na poli sociálnych sietí je na slovenskom trhu jednotkou.

„Rádiomarketing v Europe 2 má skvelé možnosti, ktoré chcem využiť a priniesť opäť niečo nové. Europa 2 oslovuje zaujímavú skupinu mladých poslucháčov, smartfón generáciu, s ktorou sa dá výborne hrať. V tomto smere je kombinácia online aktivít a rádia extrémne príťažlivá, “ povedal pre masmedialne.info Dušan Vančo, marketingový manažér Rádia Europa 2.

Celý rozhovor s Dušanom Vančom > pozri

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu