Rádio Europa 2 má novú zvukovú grafiku, keď od utorka 1. septembra pribudla vo vysielaní sada úplne nových jinglov. 

Zvukovú grafiku, tak ako aj novú appku o ktorej sme nedávno písali, pripravili pre Europu 2 už štandardne kolegovia z českej sesterskej stanice – Evropa 2.  Obe rádia sú súčasťou francúzskeho mediálneho koncernu Lagardére.

„Keďže sme svieže, dynamické a moderné rádio pre mladých poslucháčov, sada úplne nových jinglov a podmazov s aktuálnym zvukom a nová moderná mobilná aplikácia ladí lepšie s filozofiou a zameraním rádia, “ povedala Jitka Fürst, riaditeľka rádia.

Nový zvukový obal pozostáva z inovovaných jinglov, sweeprov, predelov a podmazov spravodajstva, dopravného servisu a počasia. Staničným hlasom ostane i naďalej Martin Kaprálik.

Nové jingle sú zvukovo maXXimálne aktuálne a ladia ku zvuku súčasnej hudobnej produkcie, ktorá dominuje v playlistoch Europy 2. V éteri ich môžete počuť od utorka 1. septembra:

Rádio predstavuje synonymum zábavy, najnovšej hudby a na poli sociálnych sietí je na slovenskom trhu jednotkou, na facebooku má už 536 tisíc fanúšikov.

Europa 2 je aktuálne päťkou na trhu s podielom 8% (share), podľa aktuálneho prieskumu agentúry Median SK:

MEDIAN MML-TGI, 1.+2.2015 Rádia - podiel na trhu - kolac
Rádiá – podiel na trhu (zdroj: MEDIAN SK)
REKLAMAadv.:

1 komentár

  1. JIngle su super, ale kratke jingle napr(. maxximum muziky-europa 2) to nie je nič nové, to su staré nahrávky, si myslite že my sa nepamätáme ? ked už robite novu sezonu a novu zvukovu grafiku “ tak už všetko nové ! by ste mali dať aj program sa nezmenil všetko ostalo tak ako predošle 2 roky!!! teraz dalsie 2 roky znova to iste ? ten isty stereo typ ???? EUROPU 2 prosim zmente !!!! všetko zmente !!! a hlavne tie kratke jingle !!! z roku 2011) !!! star= nahrávky si nechajte pre seba!!!!! a všetko zase Martin Kapralik ten chudák aj reklamu, aj spoty hovorí všetko aj v jingloch !!!! tá hlásatelka tá mladá baba tá ma taký krásny hlas neviem ako sa vola…. tu dajte viacej do eteru Europy 2 ! dakujem za pochopenie a teším sa :)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu