DJ Milan Lieskovský a tím tenečnej show Dance eXXtravaganza (foto: Rádio Europa 2)

Po tom čo z rádia ohlásil odchod moderátor Roman Juraško dochádza i k ďalším zmenám vo vysielaní. Rádio získalo do svojich radov DJ Lieskovského s tanečnou show Dance eXXtravaganza a aj novú moderátorku Michaelu Kertészovú s novou show Michaela on air. Po novom sa tiež predĺži až o hodinu vysielanie Rannej show ZOO a nové vysielacie časy dostanú Šorty a aj Binďo s novou reláciou Drivetime.

„Europa 2 má pred sebou novú etapu, na ktorú sa veľmi tešíme. Rádio je živý organizmus, zmeny sú nevyhnutné, ak chceme napredovať a byť neustále trendy. Teší ma fakt, že máme aj nových kolegov, najlepšieho slovenského DJ-a Milana Lieskovského a talentovanú Michaelu Kertészovú, ktorí perfektne zapadajú do konceptu rádia Europa 2. Počas marca ešte predstavíme aj nový station voice“, povedal programový riaditeľ Andrej Kratochvíl.

Od 4. marca štartuje tanečná show Dance eXXtraveganza producenta a DJ Milana Lieskovského, ktorý pôsobí na hudobnej scéne už od roku 2008 a hral s Jose Amnesia, DJ Tiësto, Above & Beyond, Judge Jules, alebo Paul Van Dyk.

„Do povedomia sa dostal najmä songom „Elenya“, ktorú vo svojich setoch hrávala svetová hudobná formácia z Izraela „Flash Brothers“ a Lieskovského skladba dokonca zaznela aj pri slávnostnom odovzdávaní Oscarov v Hollywoode,“ uviedlo rádio.

„Som presvedčený, že práve Milan pozdvihne našu show Dance eXXtravaganza na vyšší level. Jednou z požiadaviek našich poslucháčov je aj jej návrat do klubov,“ povedal Kratochvíl.

„Mám rád energiu, ktorá vzniká spojením kvalitnej dance hudby a zabávajúcimi sa ľuďmi, ktorí si to vedia užiť. Ako nová krv v kolektíve chcem znova „nakopnúť“ túto najznámejšiu show, a to nielen v rádiu, ale pôjdeme aj medzi ľudí do klubov,“ povedal DJ Milan Lieskovský.

Trojhodinový tanečný drive si naladíte v rádiu každú sobotu od 21:00 až do polnoci. V show sa okrem DJ Milana Lieskovského, postupne predstavia i DJ Drahosh, DJ Stanley, Dj Johnny de City, či DJ Mike Saxi.

Ďalšou zmenou vo vysielaní rádia je Ranná show Zoo, ktorá bude po novom fungovať každý pracovný deň od 5:57 až do 10:00 a v nezmenenom moderátorskom obsadení – Dominika Dadíková, Vlado Varecha a Matúš Krnčok.

„Najnovšie hity na maximum, flashback, gossipky a všetky potrebné správy zo sveta showbiznisu prinesie nová tvár Michaela Kertészová, ktorej hlas zaznie v éteri od 13. marca, v čase od 10:00 – 13:00 pod názvom Michaela on air„, uviedlo rádio.

Spíker Šorty bude po novom vysielať až popoludí, od 13 do 16-tej a Binďo od 16-tej do 19 hod. s novou show Drivetime s Binďom.

„Čerstvý moderátor Dennis Bartalský a stabilná, víkendová spíkerka Becca sa budú meniť počas pracovného týždňa, okrem štvrtka, v čase od 19:00 – 22:00. Hudba na želanie, najnovšie hity, rekapitulácia aktuálnych informácií počas dňa. To všetko zaznie v éteri pod názvom „Partytime s Beccou“/“Partytime s Dennisom,“ uviedlo rádio.

Hitparáda „TOP 22“ s Kamilom Konkoľom bude po novom každý štvrtok od 19-tej do 21 hod a v nedeľnej repríze od 18-tej.

Prečítajte si:

Roman Juraško odchádza z Rádia Europa 2

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu