zdroj:: Europa 2

Súčasťou slávnostného vyhlásenia výsledkov tohtoročnej ankety bude aj event v klube Ateliér Babylon 11. mája. Live stream bude rádio prenášať online prostredníctvom sociálnych sietí a vo vysielaní rádia. Po odovzdaní hudobných cien budú súčasťou eventu aj živé koncerty a obľúbená Dance Exxtravaganza.

Do ankety sa môžu poslucháči zapojiť do 7. mája hlasovaním prostredníctvom landing page rádia a zvoliť svojho naj interpreta v kategóriách najlepší slovenský a zahraničný song roka, slovenský spevák/speváčka, zahraničný spevák/speváčka, slovenská a zahraničná skupina, slovenský a zahraničný DJ, objav roka a absolútny víťaz.

„Tento rok sme sa rozhodli poňať Hudobné ceny vo väčšom štýle a dať tak príležitosť poslucháčom a fanúšikom Europy 2 užiť si atmosféru 4. ročníka nielen prostredníctvom on-air vysielania a online priestoru, z čoho sa veľmi tešíme. Konečne sa tak môžu naši moderátori, a samozrejme aj víťazní interpreti, stretnúť s našimi poslucháčmi“, povedala Eva Kinzelová, marketingová a online riaditeľka rádia Europa 2.

vizuál printu (zdroj: Europa 2)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu