Najobľúbenejšie rádio pre mladých v sobotu 13.12. oslávilo svoje 5. narodeniny vo veľkom štýle.

Rádio Europa 2 odštartovalo v rozhlasovom éteri 12.12.2009 presne o 12:12:12. Počas uplynulých 5 rokov sa vypracovalo na najobľúbenejšie rádio pre mladých.  Práve kvôli tomu, že má blízko k mladej generácii, sa oslava konala v obľúbenom disco clube Ministy of Fun v Banskej Bystrici.

Táto party bola zavŕšením  Europa 2 live Tour 2014. Na oslave sa zúčastnili všetci moderátori okrem Romana Juraška, ktorý sa žiaľ nemohol dostaviť  kvôli zdravotným problémom. Program bol naozaj pestrý. Odštartoval ho klip, ktorý  v skratke zrekapituloval  celých 5. rokov pôsobenia rádia. Nechýbali  súťaže pre fanúšikov , kde sa rozdávali skvelé ceny a spievanie happy birthday.

Pozrite si klip, ktorý  v skratke zrekapituloval  celých 5. rokov pôsobenia rádia:

 

Medzi gratulantov patrili aj Dominika Mirgová, ktorej bolo toto posledné vystúpenie pred pôrodom a raper Kali, ktorý  zároveň exkluzívne odpremiéroval svoj nový klip ku songu N!KTO. Následne večer za mixom odpálil Marco, po ňom rezidenti Dance Exxtravaganzy – DJ Michael Burian (CZ), DJ Brian (CZ) a Bidlo a.k.a. Aqua. Celý narodeninový večer bolo možné sledovať online cez gluuu.tv.

„Chcela by som sa poďakovať všetkým našim poslucháčom, že sme s nimi mohli stráviť pekných 5. rokov vysielania a zároveň aj všetkým, ktorí v tento večer prišli a oslavovali spolu s nami. Sme mladí, blázniví, vieme už stáť na vlastných nohách a za rok ideme do školy. Sme najlepší rádiový tím na Slovensku a všetkým to ešte ukážeme“ povedala s úsmevom riaditeľka rádia Europa 2 Jitka Fürst.

Pre rádio Europa 2 bol tento rok úspešný. Na facebookovom profile dosiahlo počet 500 tisíc fanúšikov, následne rozbehlo kampaň, kde každý týždeň až do Vianoc ponúka svojim poslucháčom možnosť vyhrať 5 000 € a oslávilo 5.narodeniny.

Rádio je obľúbené najmä pre mladých ľudí. Je synonymom zábavy a najlepšej hudby na slovenskom trhu. Každý týždeň oslovuje takmer 700 tisíc poslucháčov.

Rádio Europa 2 oslávilo svoje 5. narodeniny - obr.1 Rádio Europa 2 oslávilo svoje 5. narodeniny

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu