Rádio Europa 2 na základe prehratej stávky moderátorov prináša špeciálne vianočné a silvestrovské vysielanie plné zábavy.

Rádio Europa 2 bude aj na Štedrý deň vysielať špeciálnu vianočnú show, ktorú si poslucháči budú môcť naladiť od 06:00 do 12:00.

Toto vysielanie vzniklo ako dôsledok prehratej stávky moderátorov Matúša Krnčoka a Ivana Binďa Bindasa, ktorí na sebe testovali negatívne účinky vplyvu alkoholu priamo v éteri  pod dozorom lekára.

Stávka znela jasne a keďže ani jeden z nich kvôli vypitému množstvu a vplyvu alkoholu na prácu nevydržal vysielať až do polnoci, Matúš Krnčok sa prihovára z éteru počas Štedrého dňa, Ivan Bindas na Silvestra.

Pozrite si pozvánku na vianočné vysielanie priamo z úst moderátorov rádia:

 

Špeciálne vianočné vysielanie bude nakoniec v kompletnom zložení Rannej Show ZOO. Matúšovi Krnčokovi pomôžu jeho kolegovia Dominika Dadíková a Vlado Varecha. Keďže nejde o obyčajný deň, pripravila Europa 2 pre svojich poslucháčov množstvo prekvapení. Najväčšie vianočné hity, vyhodnotenie TOP 10 vianočných filmov a rozprávok, zábava, súťaže o skvelé ceny a darčeky.

Rádio Europa 2 prichádza so špeciálnym vianočným vysielanímVeľkolepú Silvestrovskú párty odštartuje Ivan Binďo Bindas 31.12. o 18:00. Skvelá zábava, uletené songy a zdravice, to všetko s Europou 2 a Binďom až do 01:00.

Dňa 1.1.2015 prinesie Europa 2 výročnú hitparádu TOP 22  s Lenkou Debnárovou a jej súhrn toho najlepšie z roku 2014.

 

Naladiť na Vianoce sa môžete aj so špeciálnym vianočným streamom Europy 2, ktorý môžete nájsť > TU

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu