Farmár hľadá ženu je osvedčený televízny formát, ktorý sa vysielal už v dvadsiatke krajín. Osamelí farmári, a na Slovensku aj jedna farmárka si hľadajú lásku svojho života, šou moderuje Aneta Parišková. Rádio Europa 2 sa rozhodlo pre mediálnu spoluprácu s televíziou JOJ práve na tejto šou.

Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2„ Jedná sa o recipročné hlavné mediálne partnerstvo Europy 2 a projektu Farmár hľadá ženu TV JOJ. Rádio Europa 2 podporovala už teasingovú kampaň – Nájdi traktor a vyhraj prostredníctvom našej Rannej show ZOO, sociálnych sietí a webu, ktoré patria k najsilnejším digitálnym projektom na Slovensku,“ povedala pre masmedialne.info na margo spolupráce Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2.

Zisťoval som podrobnosti v krátkom rozhovore. Odpovedala Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2:

Logo Europa 2 sa zobrazuje len pri sledovaní relácie z archívu joj.sk? Alebo aj v „klasickej“ tv?

Sponzorský odkaz sa zobrazuje na začiatku a konci relácie v TV aj v archíve na webe. Zároveň môžete zaevidovať aj injektáž, ktorá vyskakuje počas show – Farmár hľadá ženu. Tá odkazuje na obľúbenú trojicu Rannej Show Zoo. Animované postavy Rannej Show Zoo v sponzoringu nie sú samoúčelné, ale objavili sa takto aj vo filme LOKAL TV.

 

 

repre foto masmedialne.info 27.8.2015
ukážka – injektáž (zdroj: repre foto masmedialne.info 27.8.2015)

Ako funguje spolupráca obojsmerne? Má JOJ u vás recipročne rádiové spoty na show Farmár hľadá ženu?

Spolupráca funguje na základe bártrovej zmluvy obojstranne. Podrobnosti ku kontraktu nemôžeme poskytovať, pretože sme viazaní zmluvou mlčanlivosti.

Akú cieľovú skupinu chcete spoluprácou osloviť?

Naša cieľovka je 14-29 rokov s prirodzeným presahom do 39 rokov

Prečo ste sa rozhodli pre túto formu marketingovej podpory?

Snažíme sa komunikovať cez rôzne kanály. Najsilnejší je pre nás samozrejme vlastný éter, sociálne siete a web, avšak TV je pre nás z hľadiska oslovenia potenciálnych poslucháčov tiež veľmi zaujímavá. Sme radi, že sa prepojíme s kľúčovým jesenným projektom TV JOJ.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu