Matúš Krnčok, odchádzajúca Dominika Dadíková a Vlado Varecha (foto: Europa 2)

Rádio hľadalo novú moderátorku prostredníctvom videovizitiek na sociálnej sieti Instagram. Tá má počas materskej dovolenky zastúpiť v relácii Ranná Show ZOO Dominiku Dadíkovú.

Celkovo päť finalistiek sa predstaví za mikrofónom vo vysielaní rádia tento týždeň. Víťazku, ktorá bude reláciu moderovať počas leta vyberú Matúš Krnčok a Vlado Varecha naživo už v piatok 15. júla.

„Hľadali sme bláznivú, divokú a uletenú moderátorku na leto, ale keďže nie sme normálne rádio, ale Europa 2, hľadali sme ju netradične a to na Instagrame, čím sme dali priestor a možnosť aj novým tváram a hlasom. Zároveň máme najsilnejšiu pozíciu na sociálnych sieťach, tak prečo to nevyužiť, “ povedal programový riaditeľ rádia Europa 2 Dušan Vančo.

Rádio Europa 2 - Ranná show ZOO hľadá moderátorku
zdroj: Europa 2

Ich videovizitky si môžete pozrieť tu:
Hanicaa (vysiela už v pondelok 11.7.)
> Edzey (vysiela v utorok)
> Lencisaurus (vysiela v stredu)
> Kexica (vysiela vo štvrtok)
> Ironiebecca (vysiela v piatok)

V lete zaviedlo rádio viaceré programové zmeny. Spustilo novú víkendovú rannú show Leto na MaXXimum s Dianou Hágerovou, zmien ale i nového názvu sa dočkala aj relácia Nočná show s moderátorom Binďom, ktorá po novom funguje pod názvom Letná párty, a má letný playlist.

Rádio zanedlho predstaví aj novú internetovú stránku a pravidelné vysielanie prostredníctvom live mentions na Facebooku.

Europa 2 je aktuálne na trhu štvorkou medzi komerčnými rádiami, má počúvanosť viac ako 730 tisíc poslucháčov týždenne. Má silnú pozíciu na sociálnych sieťach, na Facebooku má aktuálne viac ako 583 tisíc fanúšikov.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu