Tvárou novej víkendovej relácie Leto na maXXimum sa od 11. júna stala moderátorka Diana Hágerová. „Diana poslucháčov prevedie svetom lifestylu a fashion, ukáže im tipy a triky na super letné vychytávky, odporučí kam do mesta, alebo na festival a bude im pomyselne z éteru prinášať najmä Leto na maXXimum. Okrem toho budú víkendy s Dianou plné zábavy, hostí, vtipných situácií, ale aj exkluzívnych hudobných noviniek“, prezradilo o novej relácii rádio.

„Angažovať Dianu a umožniť jej prezentovať sa vo svojej vlastnej show nám dáva zmysel. Diana je nielenže veľká profesionálka, ktorá má veľa skúsenosti z televízneho a mediálneho prostredia, zároveň je aj trendsetterom a preto veríme, že si naši verní aj noví poslucháči práve s ňou užijú leto na maXXimum,“ povedal programový a marketingový riaditeľ Europy 2 Dušan Vančo.

Rádio zároveň hľadá novú moderátorku do tímu Rannej Show ZOO, ktorá počas materskej dovolenky zastúpi moderátorku Dominiku Dadíkovú. Rádio zverejnilo výzvu „Zmeň svoj život a staň sa novou tvárou ZOO“ a záujemkyne sa môžu prihlásiť prostredníctvom Instagramu.

„Určitých zmien sa v lete dočká aj Nočná show Europy 2 s Binďom, kde bude špeciálne upravený letný playlist, len s tou najlepšou letnou muzikou. Fanúšikovia sa čoskoro môžu tešiť aj na novú web stránku, ktorá bude obsahovo prehľadnejšia a bude spĺňať všetky atribúty, ktoré požaduje moderný návštevník webu. Zároveň sa poslucháči rádia môžu počas leta zapájať do súťaží o vstupy na zaujímavé letné festivaly,“ povedala PR specialist & production Rádia Europa 2 Zuzana Krištofovičová.

Letná programová schéma rádia Europa 2:

pondelok, utorok, streda, piatok

00-06 MaXXimum muziky
06-09 Ranná Show ZOO – Matúš Krnčok, Vlado Varecha
09-12 Afterparty – Dušan „Šorty“ Berky
12-15 MaXXimum muziky – Roman Juraško
15-18 DETOXX – Adriana Špronglová, Tomáš Juríček
18-20 Vyber si na MaXXimum – Marek „Marco“ Varmus
20-24 Letná párty s Ivanom „Binďom“ Bindasom
štvrtok
18-20 TOP 22 – Kamiľ Konkoľ

víkend

00-08 MaXXimum muziky
08-12 Leto na maXXimum s Dianou Hágerovou
12-15 MaXXimum muziky – Štefan Modrič
15-18 MaXXimum muziky – Martina Štefanková
18-20 MaXXimum muziky (nedeľa) / TOP 22 – repríza
20-22 MaXXimum muziky
22-04 Dance eXXtravaganza (iba v sobotu)

Pozrite si vizuál self promo Leto na maXXimum:

Diana Hágerová s novou show na rádiu Europa 2 - Leto na maXXimum
zdroj: Europa 2

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu