Rádio Europa 2 spustilo nové Československé webové rádio
zdroj: Europa 2

Rádio Europa 2 posilňuje skupinu webových streamov o nový prírastok pre všetkých milovníkov československej hudby.

Československé webové rádio si poslucháči oboch rádií a všetci fanúšikovia tohto žánru môžu ladiť od už začiatku mája.

Prehráva to najlepšie z českej a slovenskej hudby všetkých čias. Poslucháči sa môžu tešiť  na hudbu a umelcov, ktorú bežne z éteru rádia Europa 2 nie je možné počuť.

Na svoje si prídu fanúšikovia Richarda Müllera, Chinasky, IMT Smile, Lucie, Petra Hapku a ďalších známych interpretov oboch krajín.

„Do bežného vysielania Europy 2 sa predsa len nedostanú všetci domáci hudobníci. Preto sme pre všetkých fanúšikov slovenskej a českej hudby zriadili nové webové rádio zamerané na domácu tvorbu. Nezasahujeme tak do formátu stanice a zároveň je stream našou štartujúcou aktivitou na podporu československej hudobnej scény,“ povedala Jitka Fürst, riaditeľka rádia.

Okrem československého web rádia môžu poslucháči využívať aj  streamy na šport, alebo tanec > pozri

Zároveň rádio spustilo vynovený webový player, ktorý je rýchlejší a lepšie ladí s potrebami návštevníkov webu.

Europa 2 je obľúbené rádio pre mladých ľudí. Je synonymom zábavy a najnovšej hudby na slovenskom trhu. Každý týždeň oslovuje takmer 750 tisíc poslucháčov.

Na poli sociálnych sietí je na slovenskom trhu jednotkou, nielen vďaka súťaži o finančnú výhru sa im podarilo v minulosti rozšíriť fanúšikovskú základňu na facebooku, kde majú v súčasnosti už neuveriteľných vyše 516 tisíc fanúšikov.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu