Poslucháči Rádia Europa 2 si sami zvolia najlepších spevákov, speváčky a kapely. Hlasovanie prebieha online na webe rádia od 15. do 26. februára.

„Po prvýkrát ceny nie sú federálne, čím vo väčšej miere podporíme slovenskú hudbu a budeme bližšie k našim poslucháčom. Veľmi sa teším na jedinečnú rádiovú show v kombinácii s inovatívnymi online aktivitami. Štartujeme úplne novú éru vysielania, “ povedal Dušan Vančo, programový riaditeľ rádia Europa 2, verejnosti známy aj ako DJ Foolk.

Výsledky hlasovania sa dozvieme vo vysielaní rádia 29. februára v čase medzi 15 až 18 hod., moderátormi vysielania budú Matúš Krnčok z rannej šou ZOO a Kamil Konkoľ z hitparády Top22.

Tento ročník budú môcť sledovať po prvý raz i diváci na Facebooku, alebo Periscope, kde bude prebiehať online video prenos.

Ak fanúšikovia zverejnia na sociálnej sieti komentár súvisiaci s anketou, s hashtagom #e2skceny objaví sa aj na webe rádia, zároveň sa môžu fanúšikovia zapájať aj prostredníctvom Instagramu.

Rádio z nich potom vyžrebuje šťastlivcov, ktorí sa budú môcť naživo zúčastniť slávnostného vyhlásenia výsledkov ankety priamo vo vysielaní rádia 29. februára. Naživo sa stretnú s Kalim, Igorom Kmeťom, Domikou Mirgovou. Adamom Ďuricom, s Linou Mayer a ďalšími interpretmi.

Najlepšie kapely a interpreti dostanú originálne ručne vyrábanú cenu, ktorú pripravila výtvarníčka Gordana Glass.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu