Rádio Europa 2 nadväzuje už tretí rok po sebe na úspešný koncept a ponúka svojim poslucháčom možnosť zapojiť sa do súťaže o zájazdy na ostrov Ibiza.

Rádio Europa 2 súťaží o zájazd na ostrov Ibiza - 2
zdroj: Rádio EUROPA 2

Europa 2 opäť vyhlasuje súťaž o letecký all inclusive týždenný pobyt na najlepšom a najvyhlásenejšom ostrove zábavy Ibize, kde každý rok mieria tisícky nadšených fanúšikov tanečnej hudby a parties.  Sprievodcami ostrovom sa pre víťazov stanú rovnako ako vlani moderátori Europy 2 a taktiež českej sesterskej stanice Evropy 2.

„Súťaž o zájazdy na Ibizu sa dva roky po sebe stala najúspešnejším konceptom, preto sme sa rozhodli  zopakovať ho aj tento rok.  Verím, že rovnako ako počas uplynulých dvoch rokov aj tento bude Ibiza príťažlivým prvkom vysielania nášho rádia. Chceme potešiť nielen priaznivcov  tanečnej hudby a párty, ale aj mora, slnka, tepla a krásnych pláži, o čom Ibiza určite je“ hovorí Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2.

Súťaž rádio odštartovalo v pondelok 15. júna a pobeží do 26. júna. Stačí len poslať SMS v tvare Ibiza na číslo 6664 a mať trochu šťastia. Kompletné pravidlá súťaže môžete nájsť > pozri

Europa 2 je obľúbené rádio pre mladých ľudí. Je synonymom zábavy a najnovšej hudby na slovenskom trhu. Každý týždeň oslovuje takmer 750 tisíc poslucháčov a na poli sociálnych sietí je na slovenskom trhu jednotkou.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu