Špeciálne na Deň žien pripravilo rádio vysielanie s moderátorkami počas celého dňa, ktoré obohatia aj hosťujúce moderátorky. Europa 2 bude počas dňa prinášať i live vstupy na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Rádio tiež vo vysielaní predstaví a korunuje „Super ženu“ – víťazku súťaže „Kandiduj na SUPERŽENU“, ktorá prebieha už od 1. marca na microsite rádia.

„Práve tento deň chceme výnimočne vylepšiť náladu už od rána naším úžasným dievčatám. Celkom určite však zabavíme aj opačné pohlavie, ktoré síce svoj deň neoslavuje, ale dozvie sa ako potešiť každú ženu. Budeme aj trénovať ako sa stať „supermužom“. Sám som zvedavý! “ povedal programový riaditeľ rádia Andrej Kratochvíl.

„Už od rána v „Rannej Show ZOO“ od 5:57 privítajú v štúdiu ostrieľanú ženskú silu – Gizku Oňovú, ktorú potom vystrieda u Dennisa krásna Karolina Chomisteková. V popoludňajšej show u Šortyho to roztočia speváčky Celeste Buckingham a Emma Drobná. Návod na to, ako sa stať supermužom pre superženu dá koučka Erika Feketová v „Drivetime s Binďom“. Večerné vysielanie „Partytime s Beccou“ bude prekvapením nielen pre poslucháčov a fanúšikov, ale i pre samotnú moderátorku. Jej hosť, ktorý ukončí stredajšie ženské vysielanie, ostáva prekvapením,“ uviedlo rádio.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu