foto: Rádio Expres

Najväčšia európska house párty Radio Rave, na ktorej sa stretnú milióny poslucháčov a kde exkluzívne predstavia svoje nové sety najúspešnejší dídžeji súčasnosti, sa začne v sobotu 30.5.2020 o 20.00. 

Päť hodín exkluzívneho hudobného materiálu zaznie simultánne v najväčších rádiách spoločnosti Bauer v siedmich európskych krajinách – vo Veľkej Británii (Kiss FM), Poľsku (RMF Maxx), Dánsku (The Voice), Švédsku (NRJ), Nórsku (Kiss), Fínsku (Kiss) a na Slovensku exkluzívne iba v Rádiu Expres.

Line up Radio Rave party je nabitý menami ako David Guetta, Robin Schulz, Alan Walker, Matoma, Lost Freqencies, Majestic, Martin Garrix a ďalší. Do projektu sa zapojili aj najlepší slovenskí DJi Milan Lieskovský a DJ EKG.

„Máme z Radio Rave ohromnú radosť. Počas pandémie sa potvrdilo, akú dôležitú úlohu plní rádio ako médium, keď dôveryhodne a zodpovedne informuje, baví a poslucháčom vie priniesť aj špeciálne veľké hudobné projekty,“ povedal Rasťo Bečaver, šéfmoderátor a hlava hudby Rádia Expres.

„V prípade projektu Radio Rave sa prvýkrát spojili rádia spoločnosti Bauer s najlepšími DJmi súčasnosti, ktorí sa ochotne zapojili do tohto projektu a spoločne prinesú miliónom svojich poslucháčov to, kvôli čomu ľudia rádio milujú. Hudbu, hviezdy, zábavu a pocit spolupatričnosti.“ dodal Rasťo Bečaver.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu