Letná štruktúra Rádia Expres sa tento rok nesie v znamení najuletenejšieho letného vysielania v dejinách stanice. A nová kapela Rádia Expres „Škampi na žaru“  je  riadna recesia, túto správu sme preto radšej zverejnili  8.8. o 8 hodine a 8 minúte ráno! :-)

Každú hodinu sa z vysielania ozývajú špeciálne letné piesne, ktoré cez rok Expres takmer vôbec nehrá.

Rádio ponúka svojim poslucháčom súkromné pool párty a so špeciálne upraveným kamiónom Expres navštevuje slovenské mestá.  Súčasťou letnej štruktúry sa stala aj rádiová „superkapela“ zložená z pracovníkov rádia, ktorí súčasne pôsobia v profesionálnych slovenských kapelách.

Rádio Expres má vlastnú kapelu Škampi na žaru. Je to riadna recesia! - 2
V každom je príbeh zo zákulisia skupiny. Škampi na Žaru sú: Mona Zázrivcová – moderátorka, Dodo Kuriľák – moderátor, spevák /BRATISLAVA HOT SERENADERS/, Peter Ďuďo Dudák – hudobný skladateľ a aranžér Rádia Expres, gitara /HEX/, Miroslav Mireček Baričič – zvukový grafik Rádia Expres, basgitara /POLEMIC/ a Igor Ozo Guttler – PR manager Rádia Expres, bicie/KORBEN DALLAS, TU V DOME/ – ktorí si samozrejme zahral na bicie aj v kapele Škampi na žaru:

Rádio Expres má vlastnú kapelu Škampi na žaru. Je to riadna recesia! - 3

„Vždy sme chceli mať vlastnú rádiovú skupinu. Čakali sme len na vhodnú konšteláciu hviezd a vyšlo nám to teraz v lete,“ prezrádza generálna riaditeľka Rádia Expres Eva Babitzová

Skupina má názov Škampi na žaru a počas leta prerába známe piesne do letných verzií. Prvou skladbou, ktorú spracovali, je pieseň Dnes od Tublatanky. A ako každá správna kapela, aj táto má svoj profil na facebooku > TU

 „Hľadali sme niečo uletené a letné. Mali sme kopec nápadov, ale zo všetkých   úžasných a uletených zvíťazil názov Škampi na žaru,“ hovorí  marketingový riaditeľ Tomáš Halmeš, ktorý názov skupiny vymyslel.

Kapela okrem skladieb zahraných v rádiu, prináša aj videoklip z nahrávania. Kapela vznikla 17. júla a ako prvá kapela na svete v deň vzniku oznámila aj termín svojho zániku, bude ním koniec leta –  31. august, tak si ju ešte vychutnajte plnými dúškami.

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu