Michal Sabo (zdroj: Rádio Expres)

Leto na Exprese sa začne už v pondelok 28. júna špeciálnym 12-hodinovým vysielaním Michala Saba, pre ktorého to bude rozlúčka nielen s Rádiom Expres, ale aj s jeho bohatou moderátorskou kariérou.

Od 6:00 do 18:00 bude Expres hrať iba letné hity, pri mikrofóne sa vystriedajú aj ďalší moderátori najpočúvanejšieho rádia a naživo vystúpia exkluzívni hudobní hostia: IMT Smile, Polemic, Lukáš Adamec a Medial Banana.

Vysielacie štúdio sa pri tejto príležitosti presťahuje na dvor rádia, ktorý sa zmení na dovolenkovú pieskovú pláž so všetkým, čo k nej patrí, vrátane plážového baru.

Od utorka 29. júna bude Rádio Expres vysielať podľa letnej štruktúry, ktorá prinesie niekoľko noviniek.

Aj v lete pokračuje ranná show Hemendex. Po nej nasleduje hudobný program, ktorý dostal názov podľa letného sloganu Rádia Expres – Vaše letné rádio.

Popoludní čaká poslucháčov Bohaté leto plné výhier a zábavy. Horúce letné hity budú skvelým soundtrackom prázdninových večerov.

Cez víkendové popoludnia bude Expres vysielať hitparádu 1000 letných hitov, rozdelenú do deviatich letných víkendov.

Podvečery budú patriť mixu najväčších hitov 80. a 90. rokov v Twentyfive Expres Party s podtitulom „Hity Jula Viršíka“, ktorým si Expres uctí pamiatku svojho zosnulého kolegu.

O mrazivé nedeľné večery sa postará známy expresácky podcast Kriminálne spisy, ktorý v lete dostane priestor aj vo vysielaní.

V pondelok odznie aj jedno veľké hudobné prekvapenie. Hudobná skupina Škampi na žaru, interný projekt Rádia Expres, predstaví po krátkej tvorivej prestávke v popoludňajšom vysielaní svoju novú letnú pesničku.

Tím Expresu od júla posilní moderátor Matúš Krnčok. Z materskej dovolenky sa vrátila Táňa Székely a naopak, za materskými povinnosťami odchádza Bety Petrová.

Michal Sabo odchádza z Rádia Expres po šiestich rokoch.

„Presne takto som si predstavoval finále. Ako veľkolepú letnú párty s poslucháčmi, ktorí mi roky venovali svoj čas pri rádiách, s drahými kolegami, so živou hudbou, s množstvom smiechu a zábavy. Som vďačný a vážim si, že mi to je dopriate. Zároveň ďakujem Rádiu Expres za šesť fascinujúcich sezón prežitých v jeho éteri. Ukončiť kariéru v najpočúvanejšom rádiu, v najprestížnejšom čase, s najlepším publikom a kolektívom – to je sen každého moderátora. Som šťastný,“ dodáva Michal Sabo.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu