Sedem dní trvajúcu hitparádu odštartuje Rádio Expres v sobotu 4. februára o siedmej hodine ráno a skončí v piatok 10. februára popoludní. V roku 2016 poslucháči hlasovaním rozhodli o víťazstve skladby Hello od Adele.

Poslucháči hlasovaním na špeciálnej microsite určujú poradie najväčších hitov v hitparáde. Prostredníctvom stránky môžu nielen hlasovať ale i posielať tipy na skladby. Poslucháč má každý deň k dispozícii 10 hlasov.

Vizuál kampane vychádza z grafiky microsite, ktorá vznikla  in-house v rádiu a grafické spracovanie vizuálov riešil reklamná agentúra MUW Saatchi & Saatchi.

„Tento špeciálny týždeň milujeme my, aj naši poslucháči. Najdlhšia rádiová hitparáda patrí každý rok k najdôležitejším projektom Rádia Expres. Je náročná na prípravu, ale stojí to za to. A práve preto, že naša hitparáda zaznamenala tri roky po sebe veľký úspech, sme tentokrát veľké finále presunuli z víkendu na pracovný deň. Všetci sme samozrejme najviac zvedaví na prvé miesto, ale tešíme sa na každý jeden z 2017 hitov, ktoré zahráme,“ povedal hudobný šéf rádia Rasťo Bečaver.

Hlasovanie je podporené aj cenami. Hlasujúci môžu vyhrať štýlové bluetooth reproduktory a slúchadlá značky JBL.

„Počas siedmich dní budú hosťami v živom vysielaní slovenské hudobné hviezdy, ktoré v hitparáde zabodovali so svojimi pesničkami. Veľké finále hitparády bude v piatok popoludní moderovať Julo Viršík,“ uviedlo rádio.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu