Rádio Expres organizuje už ôsmy rok detský tábor Dobrý skutok - obr.2
zdroj: Rádio Expres

Najpočúvanejšie rádio na Slovensku, spolu so svojimi poslucháčmi, organizuje detský tábor Dobrý skutok už ôsmy rok. Aj tento rok Expres urobí krajšie leto sto deťom zo sociálne slabších rodín, ktoré by si inak letný tábor nemohli dovoliť. Tábor sa bude konať začiatkom júla v Račkovej Doline v Západných Tatrách a o zábavu sa budú starať profesionálni animátori, ktorým budú pomáhať pracovníci a moderátori Rádia Expres.

Sumu na financovanie tábora získava rádio cez spoplatnené prázdne sms správy zaslané na číslo 822 od svojich poslucháčov. Cena jednej sms správy je 1€ a celý výťažok ide iba na účel zbierky. Slovenskí mobilní operátori sprostredkúvajú zbierku bez poplatkov, čím výrazne prispievajú k rýchlej a bezproblémovej realizácii projektu.

„Každý rok nám naši poslucháči dokazujú, že majú veľké srdcia a potrebná suma sa vyzbiera väčšinou do 4 dní. Mať leto bez tábora, z ktorého si vďaka do detailov naplánovaných zábavných aktivít a stretnutí so známymi interpretmi, športovcami a moderátormi z rádia, odnesú deti nádherné spomienky a zážitky, tak to si už v Exprese nevieme ani predstaviť,“ tvrdí marketingový riaditeľ Rádia Expres Tomáš Halmeš.

Pri výbere detí do tábora rádio každý rok spolupracuje s Úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny – konkrétne oddeleniami pomoci v hmotnej núdzi v jednotlivých krajských mestách. Príprava zoznamov detí je hlavne v ich kompetencii, pretože Rádio Expres chce zostať čo najobjektívnejšie pri výbere a na základe predchádzajúcich skúseností vie, že pracovníci týchto úradov poznajú situáciu v daných rodinách najlepšie.

 

Rádio Expres organizuje už ôsmy rok detský tábor Dobrý skutok
Majk Spirit s deťmi (zdroj: Rádio Expres)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu