foto: Rádio Expres

Špeciálna sedemdňová hitparáda 2020 hitov štartuje na Exprese v sobotu 8. februára a vyvrcholí na Valentína v piatok 14. februára popoludní.

Bude opäť o jednu pesničku dlhšia ako vlani. Najdlhšiu rádiovú hitparádu bude vysielať Expres nonstop 7 dní a žiadna pieseň sa počas týždňa vo vysielaní nezopakuje.

Poslucháči môžu hlasovať už od soboty 1. februára a vyberať z takmer 4 tisíc skladieb na špeciálnej podstránke.

Do hitparády je možné posielať aj vlastné tipy na pesničky a každý, kto v hitparáde zahlasuje, môže každý deň rozdeliť desať hlasov rôznym skladbám.

Hlasovanie v hitparáde je každoročne podporené atraktívnymi cenami. Tento rok, keďže rádio oslavuje 20. výročie, sa bude hrať o exkluzívne bezdrôtové slúchadlá Apple Air Pods, ale aj o bluetooth reproduktory JBL a za správny tip na výhercu hitparády môže poslucháč získať elektrickú kolobežku Xiaomi.

Veľké finále hitparády bude v piatok 14. februára popoludní moderovať dvojica Michal Sabo a Táňa Székely.

„Tento rok má Rádio Expres 20. narodeniny a hitparáda 2020 hitov je ďalšou príležitosťou na to, aby sme ich s poslucháčmi oslávili. Čaká nás neopakovateľný týždeň. Podľa skúseností z minulých rokov vieme, že playlist bude veľmi pestrý a občas prekvapíme nielen poslucháčov, ale aj sami seba. Budeme hrať najväčšie hity a zároveň pesničky, ktoré sme 100 rokov nepočuli. Hitparáda je najmä o hudbe, ale pripravujeme aj špeciálny obsah do vysielania a atraktívne ceny do súťaží. Som si istý, že 2020 hitov za sedem dní si naši poslucháči užijú rovnako ako my,“ povedal hudobný šéf rádia Rasťo Bečaver.

Víťazi najdlhšej rádiovej hitparády Rádia Expres v predchádzajúcich ročníkoch:

2014 Metallica – Nothing Else Matters
2015 U2 – One
2016 Adele – Hello
2017 Alvaro Soler – Sofia
2018 Hej sokoly – IMT Smile a Ondrej Kandráč
2019 Lady Gaga a Bradley Cooper – Shallow

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu