zdroj: Rádio Expres

Sedem dní trvajúca hitparáda v éteri je najdlhšou v dejinách rádiového vysielania na Slovensku. V Rádiu Expres prvýkrát zaznela v roku 2014 a odvtedy sa stala neodmysliteľnou súčasťou vysielania rozhlasového lídra.

Hitparádu odštartuje v sobotu 6. februára o 5:00 hudobný šéf Andrej Kratochvíl a veľké finále budú v piatok 12. februára od 14:00 moderovať Miša Vrábová a legenda slovenského éteru Julo Viršík. Špeciálna hitparáda bude opäť o jednu pieseň dlhšia ako vlani.

Expres každoročne umiestni predvýber pesničiek na špeciálnu podstránku, prostredníctvom ktorej môžu poslucháči hlasovať a tiež pridávať svoje tipy. Denne môže každý rozdeliť desať hlasov a tento rok je na výber vyše 4900 pesničiek.

„Doplnili sme ďalšie pesničky, za ktoré môžu poslucháči hlasovať a vybrať svoje najobľúbenejšie. Tešíme sa na nadupaných sedem dní, šesť nocí a 2021 hitov. Je to hitparáda, na ktorej tvorbe pracuje veľký tím ľudí a každý rok sa do nej zapája väčší počet hlasujúcich. Čaká nás parádna jazda s pesničkami, z ktorých mnohé určite prekvapia. Spolu s poslucháčmi sa tešíme na tieto hudobné prekvapenia a sme zvedaví na prvé miesto,“ dodáva Andrej Kratochvíl.

Za hlasovanie môžu poslucháči vyhrať atraktívne ceny. Denne sa hrá o bezdrôtové slúchadlá JBL a bluetooth reproduktory. Za správny tip na víťaza môže jeden poslucháč získať smart televízor LG.

Víťazi najdlhších rádiových hitparád Rádia Expres v predchádzajúcich ročníkoch:

2014 Metallica – Nothing Else Matters
2015 U2 – One
2016 Adele – Hello
2017 Alvaro Soler – Sofia
2018 Hej sokoly – IMT Smile a Ondrej Kandráč
2019 Lady Gaga – Shalllow
2020 Queen – Bohemian Rhapsody

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu