zdroj: Expres

Od Veľkého piatka do Veľkonočného pondelka zaradí rádio Expres do playlistu každý deň od siedmej rána do siedmej večer iba slovenské hity. Obľúbené súčasné skladby, legendárne pesničky, ale aj piesne, na ktoré už poslucháči možno zabudli.

„Teším sa, že ľudom takto spestríme Veľkú noc, ktorú väčšina nebude môcť stráviť s najbližšími. Naše špeciálne vysielania sú medzi poslucháčmi obľúbené a vždy je to výzva aj pre nás, aby sme pripravili niečo iné a atraktívne. Som presvedčený, že počas Veľkej noci bude našim poslucháčom s nami do spevu,“ uviedol Andrej Kratochvíl, šéf hudby Rádia Expres.

Pripravené sú súťaže o exkluzívne hudobné balíčky a originálne rozhovory so slovenskými hviezdami – Ivanom Táslerom, Mekym Žbirkom, Máriou Čírovou, Robom Grigorovom, Petrom Nagyom, Beátou Dubasovou, Adamom Ďuricom, Rasťom Kopinom a ďalšími.

V piatok popoludní bude Mišo Sabo pátrať po tom, aké slovenské pesničky milujú cudzinci žijúci na Slovensku. V show Milujeme víkend moderátori Majo, Miša a Adriana pripomenú obľúbené hudobné relácie Rhytmick, Triangel či Deka.

V sobotu a nedeľu popoludní príde Julo Viršík so špeciálnym slovenským vydaním svojej Twentyfive. Na Veľkonočný pondelok vyskúša Andrej Kratochvíl známych spevákov, ako dobre poznajú vlastnú kariéru a poobede bude Miša Vrábová rozdávať hudobné ceny a zisťovať, prečo sú slovenské pesničky také populárne aj v susedných Čechách.

Počas každého sviatočného dňa odvysiela Expres špeciálne hodinovky. V piatok To najlepšie z Expres live – Slovenské hviezdy naživo, v sobotu TOP pätnásť slovenských rockových hitov, v nedeľu TOP pätnásť slovenských duetov a na Veľkonočný pondelok TOP pätnásť slovenských filmových a seriálových hitov.

Veľkonočný program rádia Expres:

• Veľkonočný piatok 2.4.

Majo, Miša a Adriána s vami strávia piatkové predpoludnie. Majú pre vás napríklad súťaž o exkluzívny hudobný balíček CDčiek a naživo sa spoja s Rasťom Kopinom, spevákom skupiny Nocadeň. Popoludnie bude patriť Mišovi Sabovi a skvelým súťažiam – opäť je v hre exkluzívny hudobný balíček a tešiť sa môžete aj na súťaž o tričko z kolekcie Adama Ďuricu. Od 16:00 zaznie To najlepšie z Expres live – Slovenské hviezdy naživo.

• Veľkonočná sobota 3.4.

Veľkonočnú sobotu odštartuje show Milujeme víkend. Majo, Miša a Adriána sa naživo spoja napríklad so speváčkou Máriou Čírovou. Obed vám spríjemnia Slovenské srdcovky a popoludnie špeciálne vydanie Twentyfive s Julom Viršíkom. Od 18:00 zaznie TOP pätnásť slovenských rockových hitov.

• Veľkonočná nedeľa 4.4.

Nedeľné dopoludnie spríjemnia Majo, Miša a Adriána, ktorí si spolu s vami zaspomínajú na obľúbené hudobné relácie ako boli Rhytmick, Triangel, či Deka. Tešiť sa môžete aj na rozhovor s Mekym Žbirkom. Evita privíta v svojej show Veroniku Ostrihoňovú, Julo Viršík odvysiela druhé špeciálne vydanie Twenyfive a od 18:00 je čas na hodinovku TOP pätnásť slovenských duetov.

• Veľkonočný pondelok 5.4.

Veselý veľkonočný pondelok odštartuje náš šéf hudby Andrej Kratochvíl. Popoludnie odpáli Miša Vrábová, ktorá má pre vás pripravené zaujímavé súťaže a o 16:00 sa môžete tešiť na TOP pätnásť slovenských filmových a seriálových hitov.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu