Zdroj foto: pixabay.com

Líder na rozhlasovom trhu venuje svojmu programu mimoriadnu pozornosť a po prázdninách každoročne upravuje vysielaciu štruktúru. Tohtoročná štruktúra prináša viac hudobných špeciálov, úpravu vysielacieho času popoludňajšej šou a viac slovenských hitov.

„Dôležitou zmenou je posun hlavnej popoludňajšej šou s Mišom a Táňou do času po 15. hodine. Chceme ju ešte viac vyprofilovať ako reláciu na cestu domov, preto sme jej začiatok o hodinu posunuli,“ povedal Martin Fenčák, programový riaditeľ Rádia Expres.

Súčasťou relácie Mišo a Táňa bude aj tretí rozšírený spravodajský blok dňa – veľké správy o 17. Po letnej prestávke sa do programovej štruktúry tradične vracia aj poludňajšia relácia „Braňo Závodský Naživo“, ktorá vstupuje už do svojej ôsmej sezóny.

Moderátorkou obľúbenej SMS hry „Počúvam Rádio Expres – 3000 eur za 1 sms“ bude od septembra Miša Vrábová, ktorej zostane letný vysielací čas 13:00 – 15:15 hod.

„Rada robím ľudí šťastnými a presne o tom je táto hra. Cítim, ako mi tú pozitívnu energiu z výhry poslucháči vracajú naspäť,“ povedala Miša Vrábová.

Novinku prinesie Expres aj počas víkendových popoludní. V sobotu a v nedeľu v čase 12:00 – 16:00 ponúkne Expres dvojdňovú hitparádu Top 100 hitov, ktorá bude vždy na inú tému.

V novej vysielacej štruktúre po lete zostáva piatkový hudobný špeciál Klub 90 s najväčšími tanečnými hitmi 90. rokov. Novinkou je sobotná relácia Srdcovky s Julom Viršíkom, v ktorej budú znieť najväčšie slovenské a české hity. Vysielací čas je 16:00 – 18:00 hod.

7 divov sveta za 7 sekúnd je názov veľkej septembrovej súťaže v rannej šou Hemendex. Štartuje už v pondelok 2. septembra 2019 a na konci mesiaca jeden z poslucháčov Rádia Expres získa exkluzívny zájazd pre dve osoby za všetkými siedmimi novodobými divmi sveta súkromným lietadlom cestovnej kancelárie Bubo.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu