Rádio Expres sa rozhodlo na Vianoce splniť priania detí riadenou PR udalosťou a obdarovať ich vysnenými darmi. Pripravili pre ne malý zázrak.

„Skutočnú nefalšovanú radosť viete zažiť jedine pri deťoch. A tak sme sa rozhodli, že im v predstihu, pár dní pred Vianocami, pripravíme ako prekvapenie jeden malý vianočný zázrak,“ povedal PR manažér Rádia Expres Igor „Ozo“ Guttler.

Moderátori rádia Expres spolu s ďalšími zamestnancami prichystali pre tých najmenších špeciálne vianočné prekvapenie.

V nákupnom centre MAX v kine Cinemax v Trenčíne oslovili postupne všetky deti, ktoré šli do kina pozrieť si animovanú rozprávku.

Na tom by nebolo nič zvláštne, ale oni deti pred kino sálou vyspovedali a pýtali sa ich čo by chceli dostať na Vianoce, a či už napísali list Ježiškovi?

Každé detské prianie si poznačili a za 88 minút, presne toľko totiž trvala v kine rozprávka, nakúpili deťom dary, ktoré si priali a stíhali ešte zabaliť a dať pod stromček v kine aj s menovkou dieťaťa.

Šťastné deti si potom rozbalili 43 darčekov a rádio Expres sa tak s nimi podelilo o vianočnú atmosféru plnú splnených tajných prianí.

Táto PR udalosť slúžila na zviditeľnenie rádia, siete kín Cinemax a nákupného centra MAX, ktorého logo sa vyobrazí aj na záver spotu:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu