zdroj: Expres

Mišo a Táňa sa vyberú za víťazom Vianočného kvízu, ktorý vyhral slávnostné rozsvietenie svojho vianočného stromčeka. Vezmú so sebou aj Simu Martausovú a v piatok 21.12. rozsvietia stromček pred Základnou školou v Kuchyni.

V nedeľu pred Štedrým dňom rádio odvysiela špeciálnu vianočnú Twentyfive s Julom Viršíkom. Zaznejú najobľúbenejšie vianočné hity, ale aj nevianočné pesničky, ktoré sa spájajú s Vianocami.

Štedrý deň odštartuje trojica Majo, Miša a Ivana zo šou Milujeme víkend. Expres dodrží tradíciu a celý deň bude hrať iba vianočné pesničky. Evita vo svojej show privíta Maroša Kramára a čakanie na darčeky spríjemní špeciálna popoludňajšia show Miša a Táni.

Na prvý sviatok vianočný ráno predstaví Oli Džupinková Slovákov, ktorí strávia vianočné sviatky v cudzine a popoludní čaká na poslucháčov rozprávkový kvíz, v ktorom Michaela Mäsiarová zistí, ako poznáme najobľúbenejšie vianočné rozprávky a rozdá rozprávkové ceny.

Na druhý sviatok vianočný 26.12. popoludní zahrá Expres to najlepšie zo seriálu „Pocta Karolovi Duchoňovi“. Legendárne Duchoňove pesničky pozvalo rádio zahrať súčasné slovenské spevácke hviezdy.

Miša Vrábová vyberie tie najvydarenejšie kúsky. Zaznejú exkluzívne verzie od Desmodu, kapely Peter Bič Project, Kandráčovcov, Katky Knechtovej, Polemicu a ďalších hviezdnych interpretov.

Na Silvestra sa na Exprese bude opäť súťažiť o pečené prasiatka, ktoré Táňa Šúrová privezie priamo k výhercom. Zaznie 50 najväčších hitov roku 2018 a Nový rok privíta Julo Viršík so svojou Silvestrovskou párty.

Na Nový rok Expres pripravil show „To najlepšie 2018“ a zaznejú najlepšie momenty roka z vysielania rádia, ktoré stojí za to počuť ešte raz.

Podvečer bude patriť najlepším živým vystúpeniam slovenských kapiel, ktoré boli zaznamenané v štúdiách rádia počas celého roka pod názvom Expres Live.

V najštedrejšom adventnom kalendári plnom peňazí môžu poslucháči Rádia Expres od začiatku decembra až do Vianoc vyhrať každý pracovný deň minimálne 5 tisíc eur.

Do Vianoc poslucháči hrajú aj obľúbené Vianočné pexeso o 16 fantastických darčekov. Získavajú ich, ak v živom vysielaní nájdu zhodné vianočné gule, pod ktorými sa ukrývajú atraktívne ceny.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu