foto: Rádio Expres

Najpočúvanejšie rádio na Slovensku investuje do inovácií a od marca je užívateľom k dispozícii pre iOS, Android a Windows platformu, redizajnovaná mobilná aplikácia, určená pre smartfóny a tablety. Pre rádio ju vytvorila spoločnosť SCR Interactive.

Poslucháči môžu okrem počúvania rádia prostredníctvom aplikácie interaktívne formovať vysielanie rádia. V aplikácii hodnotia konkrétnu skladbu a tým ovplyvnia, ako často ju bude rádio hrať.

„Výrazne vynovená je aj sekcia Novinky. V nej už môže užívateľ nájsť všetky informácie z viacerých zdrojov Rádia Expres na jednom mieste – napríklad všetky dôležité informácie z webstránky rádia, ako sú články, súťaže, live stream alebo archív. Zároveň prehľadne sumarizuje všetky príspevky rádia na sociálnych sieťach Instagram, Facebook a Twitter,“ povedal PR manažér rádia Igor „Ozo“ Guttler.

„Nová aplikácia je rozšírená aj o podcasty, kde v jednej sekcii zhromaždila tie najlepšie a najdôležitejšie zvuky z vysielania, ktoré sa radia podľa obľúbenosti alebo podľa aktuálnosti. Nájsť sa tam dajú reportáže, dopravný servis, spravodajstvo, súťažné vstupy alebo najzábavnejšie momenty z jednotlivých relácií,“ doplnil Guttler.

Aplikácie > pozri

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu