V pondelok ráno 1. februára o šiestej hodine odštartovalo Rádio Expres hitparádu v ktorej odvysiela skladby z celkom 2016 najväčších hudobných hitov všetkých čias. Výber skladieb prebieha na základe online hlasovania poslucháčov.

Hlasovať za najlepší hit môžu poslucháči na špeciálnej microsite rádia Expres. V roku 2015 sa najväčším hitom stala skladba One od skupiny U2. V roku 2014 skladba Nothing Else Matters od skupiny Metallica.

Hlasujúci môžu vyhrať i vecné ceny. Claim súťaže „Počúvam Rádio Expres“, ktorý funguje v rádiu už 2,5 roka sa tentoraz zmenil na „Počúvam 2016 hitov na Exprese“.

„Naša hitparáda má u poslucháčov veľký úspech, a to je dôvod, prečo sme sa rozhodli zaradiť ju do vysielania aj tento rok. Je opäť o jednu pesničku dlhšia, ale to nie je jediný rozdiel oproti minulosti. Pripravili sme veľa noviniek a tešíme sa na nasledujúcich sedem dní, lebo tento projekt je naša srdcová záležitosť. Najväčšia hitparáda patrí do najpočúvanejšieho rádia. Som presvedčený o tom, že aj v roku 2016 to bude najvýnimočnejší týždeň v slovenskom éteri,“ povedal Rasťo Bečaver, hudobný šéf rádia Expres.

Novinkou je, že hity budú komentovať a vyjadrovať svoj názor aj známi slovenskí interpreti ako Miro Žbirka, Zuzka Smatanová, Adam Ďurica, Celeste Buckingham a ďalší, dochádza tak k väčšej interakcii so súťažiacimi a poslucháčmi rádia.

Hitparáda vyvrcholí víkendom 6 až 7. februára, kedy rádio odohrá až 500 najväčších hitov, vo vysielaní sa pri mikrofóne vystriedajú aj všetci moderátori rádia.

TOP 20-ku najväčších hitov potom odmoderuje legenda slovenského éteru Julo Viršík.

Prečítajte si aj článok > Julo Viršík sa vracia do éteru Rádia Expres s reláciou Twentyfive

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu