foto: Rádio Expres

Už 1. decembra spustilo najpočúvanejšie rádio súťaž Najštedrejší adventný kalendár. Poslucháči majú šancu otvárať okienka na adventnom kalendári až do Vianoc. Každé ukrýva minimálne 5.000 Eur.

Už tradične, pätnásty rok za sebou, môžu poslucháči Rádia Expres hrať aj ich najobľúbenejšiu vianočnú hru, Vianočné pexeso, o 20 atraktívnych darčekov. Získajú ich, ak v živom vysielaní nájdu dve zhodné vianočné gule, ktoré ukrývajú výhry ako televízor, hoverboard, smartfón či notebook.

Nebudú chýbať ani obľúbené vianočné telefonáty, v ktorých Ježiško volá neposlušným deťom. Rodičia majú opäť možnosť nabonzovať svoje neposlušné deti priamo „Ježiškovi“ a ten im z rádia zavolá a pokúsi sa im dohovoriť.

Vo vianočnom vydaní relácie Slováci v zahraničí predstaví Oli Džupinková úspešných Slovákov, ktorí sa presadili za hranicami. Tentoraz sa však nebude pýtať iba na ich prácu, ale bude ju zaujímať, ako vyzerajú Vianoce v Japonsku, Ekvádore, na Srí Lanke, Filipínach, Havaji či v Južnej Kórei.

Na Štedrý deň ráno bude poslucháčov zabávať trojica moderátorov Majo, Miša a Ivana v relácii Milujeme Vianoce. Ako to vyzerá počas sviatkov v rodine speváčky Jany Kirschner, prezradí Evita vo vianočnej talkšou 25. decembra.

O deň neskôr bude pripravené špeciálne vydanie kvízšou Dvaja proti dvom, v ktorej sa Táňa Šúrová bude pýtať svojich hostí aj na to, čo sa muselo stať, aby sova Rozárka žmurkla alebo čo kradne na Štedrý deň vianočný škriatok na Islande.

Okrem tradičných a nových súťaží Expres svojim poslucháčom prináša možnosť hrať do 15.12. o ročnú pivnú rentu od známeho pivovaru, o smartfóny zo siete predajní elektroniky a až do 22.12. o ročný paušál zadarmo od renomovaného operátora.

Rádio Expres je súčasťou skupiny Bauer Media Group, ktorá je jednou zo svetovo najúspešnejších mediálnych korporácií. Vyše 600 našich časopisov, viac než 400 produktov digitálnych médií a viac ako 100 televíznych a rádiových staníc sa teší priazni miliónov ľudí po celom svete. Portfólio spoločnosti obsahuje aj vydavateľstvá, tlačiarne, poštové a marketingové služby či podporu predaja. Pozícia skupiny Bauer Media Group na svetovom trhu iba podčiarkuje jej vášeň pre ľudí a značky. Považujeme sa za domov pre populárne média, čo vystihuje aj naše motto „We think popular.“ – slogan, ktorý inšpiruje a motivuje našich 11 500 zamestnancov v 20tich krajinách sveta.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu