Len nedávno Rádio Anténa zmenilo svojho majiteľa. Rádiu Jemné práve vrcholí celoplošná reklamná kampaň k redizajnu značky. Spája ich Radio Services s.r.o. ako ich  exkluzívny media representative. V týchto dňoch sa už rozhodlo o tom, kto bude viesť obchodný team oboch rádií.

Manažment ide ďalej a rozširuje svoje posily. Od 11. augusta 2014 do teamu Radio Services s.r.o. nastupuje na pozíciu obchodný riaditeľ Ing. Denis Roman, ktorý má 41 rokov, je ženatý, je otcom dvoch detí, vyštudoval Marketingový manažment na Obchodnej fakulte Ekonomickej Univerzity v Bratislave.

V mediálnej sfére pracuje od roku 1997. Jeho posledným pôsobiskom bola Európa 2 a Lagardère Active, kde bol taktiež obchodným riaditeľom.

„Hľadali sme človeka, ktorý dobre pozná slovenský rádiový trh a dokáže ešte viac využiť potenciál oboch radií. Zdravá konkurencieschopnosť nás núti stále prinášať nové produkty a vyššiu efektivitu pre našich klientov, čo sa nám darí a posúva nás ďalej. Nový obchodný riaditeľ dostáva jasné zadanie a podporu vedenia v dosahovaní našich cieľov,“ povedal generálny riaditeľ Rádia Jemné Tomáš Kapusta.

Rádio Jemné a Rádio Anténa majú nového obchodného riaditeľa - Denis Roman
obchodný riaditeľ Ing. Denis Roman

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu