Juraj Bača (foto: Rádio Jemné)

Rádio Jemné je na trhu už 11 rokov, pri tejto príležitosti predstavilo nový zvukový obal. Staničným hlasom sa stal herec Juraj Bača a vystriedal tak doterajší korporátny hlas Jakuba Gogála.

Rádio Jemné vstúpilo na trh ešte ako Rádio Jemné melódie pred 11. rokmi 9. mája. Spoluzakladal ho terajší majiteľ rádia Aktual (bývalá Rocková republika) Martin Lengyel.

„Po peknom detstve prajem rádiu Jemné bezproblémový prechod do puberty a veľmi sa teším, že ukázali opodstatnenosť svojej existencie. Prajem im, aby im pribúdali poslucháči a nech sa darí nielen im, ale všetkým ľudom v rádiu, ktorí vysielanie tvoria,“ vyjadril sa pre mediawatch.dog Martin Lengyel.

Zmeny zvukového obalu vysvetlila programová riaditeľka rádia „Po 4 rokoch sme chceli osviežiť zvukovú grafiku a posunúť sa opäť ďalej. Juraj Bača je herec s príjemným hlasom, ktorý sa výborne hodí do nášho rádia a veríme, že sa bude páčiť aj poslucháčom,“ povedala Katarína Hospodárová.

Vypočujte si nový zvukový obal rádia:


Svoje 11-te narodeniny rádio slávilo špeciálnym vysielaním, v ktorom nechýbali hostia, napríklad Zuzana Smatanová, či Ema Drobná.

 

Moderátorka rádia Adriana Poláková je známa i ako cukrárka (predtým Lidl Cukráreň) a autorka viacerých kníh a práve ona pripravila prekvapenie, a ako dar upiekla niekoľko koláčov cheescake-ov a rozdávala ich náhodným okoloidúcim v uliciach hlavného mesta.

Pozrite si video:

Rádio Jemné je stabilnou štvorkou v počúvanosti medzi rozhlasovými stanicami na Slovensku. „Okrem zmeny station voice sme pristúpili v uplynulých mesiacoch aj k programovým zmenám – v popoludní angažovalo Tomáša Juríčeka a vytvorilo moderátorskú dvojicu s Martinou Comisso v relácii Refresh. V podvečernom vysielacom čase zase pribudla oddychová relácia po práci – Podvečerný relax, v ktorej sa striedajú Viktória Lancošová a Peter Tarasovič,“ pripomína rádio.

tím rádia počas osláv 11- tych narodenín (foto: Rádio Jemné)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu