Moderátori rannej relácie Budíček Táňa Šúrová & Lukáš Pinček prekonali samých seba a moderovali Od Budíčka do Budíčka 28 hodín nonstop. Tento rekord bol v piatok 27. marca oficiálne zapísaný do Knihy slovenských rekordov!

Rádio Jemné sa zapísalo do Knihy slovenských rekordov!
Moderátori rannej relácie Budíček Táňa Šúrová & Lukáš Pinček s Martinom „Pycom“ Rauschom (zdroj foto: Radio Services)

Pred rokom sa moderátorka ranného Budíčka Táňa Šúrová stala prvou ženou na Slovensku, ktorá moderovala nonstop 27 hodín. V duchu hesla „Prekonaj sám seba“ sa rozhodla vlastný rekord pokoriť, tentoraz aj za účasti jej kolegu z rannej relácie Lukáša Pinčeka. Projekt nazvali Od Budíčka do Budíčka a konal sa aj s podporou známych osobností.

Vo štvrtok 26. marca po 6-tej si Táňa a Lukáš sadli za mikrofón s vedomím aj želaním, že sa ich spoločné moderovanie neskončí skôr ako v piatok 27. marca o 10-tej. Ich snaženie prišli do štúdia Jemných podporiť naozaj zvučné mená, medzi nimi napríklad Jožo Ráž, Adam Ďurica, Martin Pyco Rausch, Andrej Bičan, Martin Nikodým, Iveta Malachovská, Jaro Slávik, Hex, Juraj Kemka, Alena Ďuránová, Zuzka Šebová, ale aj české hudobné legendy Michal David a Petr Kotvald. Moderátorov podporila aj neprekonateľná slovenská speváčka a čerstvá členka hudobnej Siene slávy Marika Gombitová.

„Sme veľmi radi, že moderátori ranného Budíčka zvládli ďalšiu výzvu, za čo vďačíme nielen im, ale aj veľkej podpore zo strany poslucháčov Jemných, pozvaných hostí a obchodných partnerov. Sme presvedčení, že sme vďaka nasadeniu moderátorov a ranného tímu odovzdali pozitívnu energiu všetkým, ktorí s nami moderátorský maratón aspoň chvíľu absolvovali,“ povedala Andrea Diková, programová a marketingová riaditeľka rádia.

Rádio Jemné sa zapísalo do Knihy slovenských rekordov! - Hex
Moderátori rannej relácie Budíček Táňa Šúrová & Lukáš Pinček s kapelou Hex (zdroj foto: Radio Services)

„Prekonaj sám seba“ bola hlavná myšlienka „moderátorského maratónu“, v rámci ktorého chce Rádio Jemné vyjadriť spolupatričnosť s tými poslucháčmi, ktorí už viac či menej úspešne absolvovali životné zmeny. Nonstop vysielanie malo byť zároveň akousi skúškou pracovnej odolnosti moderátorov, ktorú poslucháči rádia s veľkou pravdepodobnosťou absolvujú pravidelne.

„Som veľmi rada, že ste s nami boli a želám si, aby ste sa naším výkonom inšpirovali. Ak sa plánujete vo vašom živote v niečom prekonať, tak neváhajte a poďte do toho. Ak sa prekonáte, môžete len získať a ten pocit vďaky vás môže rozplakať rovnako ako nášho Lukáša,“ povedala  Táňa Šúrová, moderátorka Rádia Jemné. Lukáš Pinček nemal veľa slov, naopak, túto chvíľu prežíval skôr emotívne, rozplakal sa.

„Tento projekt vnímam veľmi pozitívne i z obchodného hľadiska, nakoľko sa nám podarilo implementovať product placement do rozhlasového vysielania s použitím synergického efektu medzi živým vysielaním, webom a facebookovým profilom rádia.“ dodáva Denis Roman, obchodný riaditeľ Radio Services.

Rádio Jemné sa zapísalo do Knihy slovenských rekordov! - Juraj Kemka a Alena Ďuránová
Moderátori rannej relácie Budíček Táňa Šúrová & Lukáš Pinček s hercami Jurajom Kemkom a Alenou Ďuránovou zo seriálu Divoké kone televízie JOJ (zdroj foto: Radio Services)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu