Rádio Rocková republika koncom minulého roka odštartovalo vysielanie na šiestich nových frekvenciách a aktuálne spustilo ďalšie dve – okruh Banská Bystrica a Liptovský Mikuláš. Svoj zásah tým rozšírilo o ďalších 180 tisíc potenciálnych poslucháčov. Okrem tohto pre svojich priaznivcov pripravilo atraktívnu novinku – mobilnú aplikáciu pre platformy Android a aj iOS – vďaka nim sa dá rádio počúvať vždy a všade.

Rádio Rocková republika sa rozširuje

Rádio Rocková republika spustilo dve nové frekvencie – v Banskej Bystrici (88,6 MHz) a Liptovskom Mikuláši (96,7 MHz).

„Pretože vysielací éter je preplnený vysielačmi, bolo veľmi náročné skoordinovať novú frekvenciu tak, aby nespôsobila rušenie ostatným vysielačom a pritom bola dostatočne kvalitná pre oblasť, ktorú chceme pokryť našim signálom,“ hovorí Jozef Schmidt, technický riaditeľ Rádia Rocková republika.

Vďaka dvom novým vysielačom rádio rozšírilo svoj zásah o 180 000 potenciálnych poslucháčov navyše. Jeho celkový zásah má tak momentálne viac ako 1 milión 100 000 poslucháčov. V priebehu roka 2015 Rádio Rocková republika plánuje ďalšie rozširovanie frekvencií.

Rádio Rocková republika sa rozširuje - print
ukážka aktuálnej inzercie: Moderátor rádia a rocker z kapely Dorian Gray Vadim Bušovský

 

Rádio Rocková republika sa rozširuje - aplikacia-obr.Pre svojich priaznivcov rádio pripravilo atraktívnu novinku –  mobilnú aplikáciu, vďaka ktorej sa bude dať počúvať vždy a všade na celom Slovensku. Aplikáciu Rádia Rocková republika si môžu zdarma stiahnuť užívatelia Android a iOS.

„Náš zásah teraz nepozná hranice. Je to vzácnosť pre našich poslucháčov, ale aj bonus pre našich obchodných partnerov a ich záujmy,“ konštatuje riaditeľka rádia Hana Koblišková.

Novinka pribudla aj vo vysielaní. Slovenská verzia Show Magazínu Classic rock potvrdzuje status Rockovej republiky ako rešpektovaného rádia v oblasti rockovej hudby. Rocková republika je jediným rádiom na Slovensku, ktoré ju má obsiahnutú vo svojom programe.

Šou magazínu Classic rock pripravuje dlhoročný hudobný publicista a rádiový moderátor Nicky Horne. Program je preložený do slovenského jazyka a uvádzaný do vysielania v slovenskom znení – každý utorok od 18:00 do  20:00 v premiére, vo štvrtok od 20:00 a v nedeľu od 18:00 v repríze.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu