Rádio Rocková republika to rozbalí na festivale RockScape v BB
zdroj: Rádio Rocková republika

Rádio Rocková republika pozýva na letný festival RockScape v Banskej Bystrici  19. a 20. júna 2015  do ChillVill zóny, kde bude žiť len rock!

Tento víkend otvorí brány amfiteáter v Banskej Bystrici všetkým priaznivcom rocku. Jedným z hlavných headlinerov festivalu RockScape 2015 bude nórska rock’n’rollová kapela THE CARBURETORS.

„Všetkých našich poslucháčov a priaznivcov dobrej rockovej hudby čakáme počas festivalu ROCKSCAPE 2015 v ChillVill zóne Rockovej republiky. V tomto priestore môže s nami pobudnúť každý návštevník festivalu a oddýchnuť si popri tom na pohodlných sedacích vakoch,“ hovorí Hana Koblišková, riaditeľka rádia Rocková republika.

Rocková republika - občiansky preukaz - obr.2
zdroj: Rádio Rocková republika

„Navyše, v ChillVill zóne Rockovej republiky môže každý záujemca získať symbolické občianstvo Rockovej republiky, alebo si zasúťažiť o zaujímavé ceny. Stačí sa označiť na fotkách na našom Facebooku, prípadne sa odfotiť s kamarátmi na festivale a poslať nám svoje fotky na festival@rockovarepublika.sk. Z nich vyberieme najlepšiu a oceníme ju darčekmi od Rockovej republiky,“ dodáva.

ChillVill zóna Rockovej republiky bola prvý krát k dispozícii svojim fanúšikom na jedinom tohtoročnom slovenskom koncerte skupiny Kabát a na ďalšie stretnutie s nimi sa teší aj na letných festivaloch TOPFEST v Piešťanoch a Dereš open v Kendereši.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu