Foto: Ľuboš Houška, zdroj: RTVS

Každý pracovný deň po 13-tej v talkšou moderátorka Andrea Poláčková privíta zaujímavého hosťa, chýbať nebude ani hudba a aktuálne dianie. Nová relácia „Rádio Slovensko-Hosť Andrey Poláčkovej“ štartuje v pondelok 30. septembra po 13:00.

Poslucháči si vypočujú nielen príbehy ľudí, ale aj témy, o ktorých budú hostia rozprávať. Pôjde o rôznorodé názory z oblasti umenia, kultúry, vedy, techniky, inovácií, charity, filantropie a ekológie. Nezabudne sa ani na medziľudské vzťahy alebo charitu.

„Každý hosť vždy na úvod ponúkne niekoľko inšpiratívnych myšlienok a nepoznaných odpovedí na otázky. Rozhovory budú príjemným popoludňajším spestrením vysielania Rádia Slovensko,“ priblížil šéfdramaturg Rádia Slovensko Milan Urbaník.

Výber hostí bude súvisieť s témami, ktoré poslucháčov zaujímajú a priestor tiež dostane aktuálne sezónne dianie. Andrea Poláčková vníma moderovanie novej relácie ako výzvu, zodpovednosť a zároveň príležitosť predstaviť podnetných ľudí a ich osudy.

„Nemusíte byť slávni, aby ste mali zaujímavý príbeh. Pozývať, samozrejme, budeme i známych ľudí, pretože sú pre mnohých inšpiráciou. Verím, že sa nám podarí poslucháčov obohatiť, podnietiť ich záujem dozvedieť sa nové veci, spoznať životy iných ľudí a prostredníctvom ich odpovedí si vytvoriť názor na rôzne témy a súčasné fenomény,“ uviedla Andrea Poláčková, moderátorka novej talkšou.

(ts)

1 komentár

  1. Pekne pozdravujem a ďakujem za super reláciu. Pokiaľ mi to práca dovolí :-), tak počúvam každý deň. Prajem všetko dobré, nech sa k vám zaujímaví hostia hlásia do relácie sami, a pozdravujem aj moderátorku Andreu, veľmi príjemný hlas a prístup, ďakujem.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu