zdroj: Rádio VIVA

Okrem pestrého vianočného playlistu bude Rádio VIVA svojim poslucháčom rozdávať aj „tajomné darčeky“.

„Princíp súťaže bude viac ako jednoduchý. V termíne od 6. do 15. decembra bude v rannej, popoludňajšej a víkendovej show, počas vysielania moderátorom v bližšie nešpecifikovanom čase vyhlásená súťaž, do ktorej budú zapojení všetci poslucháči, ktorí poslali SMS s textom VIVA na číslo 7007, cena spätnej SMS je 0,50€,“ prezradil programový riaditeľ a moderátor stanice Ivan „Binďo“ Bindas

Následne sa Rádio spojí s výhercom v živom vysielaní. Tajomných darčekov má byť dohromady 16 a budú sa v nich ukrývať rôzne prekvapenia.

Princípom tajomnosti, je že výherca sa dozvie čo vyhral, až keď mu darček príde domov.

V neposlednom rade Rádio VIVA nasadí do vysielania aj klasické vianočné pesničky, ktoré nesmú chýbať v éteri tak, aby ľuďom spríjemnili predvianočný a vianočný čas. Vianočná nálada bude na VIVE od 6. decembra.

„Chceme byť súčasťou domácností, a súčasťou našich poslucháčov na západnom Slovensku tak, aby si v našej spoločnosti mohli vychutnávať nie len najkrajšie sviatky v roku,“ dodal Binďo.

Rádio VIVA už vysiela nejaký čas aj v Nitre a okolí na 101,0 FM a podľa posledných troch prieskumov počúvanosti, ktoré potvrdili stúpajúcu tendenciu si týždenne Rádio VIVA naladí 35% poslucháčov v Bratislave.

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu