foto: Rádio VIVA

Už tento víkend spustí Rádio VIVA dve nové relácie. Na svoje si prídu nie len poslucháči ktorí milujú cestovanie, a dobrú hudbu.

Rádio VIVA je tesne pred spustením vysielania v NITRE a okolí na frekvencii 101,0FM ktorú mu rada pridelila na jarnom výberovom konaní.

VIVA sa netají tým, že chce zaujať miesto regionálneho rádia pokrývajúceho západné Slovensko o čom svedčí aj fakt, že sa tak aj začalo prezentovať.

„Dlhodobo najpestrejší playlist si postupne nachádza svojich stálych poslucháčov a nie len preto si myslíme, že svoje miesto si v éteri nájde aj nová cestovateľská show – ZVUKY CIEST S VIŤOM CHRAPPOM, ktorú spúšťame od novembra,“ prezradil moderátor a programový riaditeľ stanice Ivan Binďo Bindas.

Viťo Chrappa, bývalý moderátor Rádia Aktual bude spovedať cestovateľov a dobrodruhov každú Nedeľu po víkendovej show, čiže od 15 do 16. Táto relácia je ušitá na mieru pre cestovnú kanceláriu BUBO.

Okrem cestovateľskej show rádio od novembra spúšťa aj SPACE DŽEM, show zameranú na poslucháčov ktorí obľubujú elektronickú hudbu. Svoje miesto si nájde každú sobotu od 21 do 23 hodiny.

Po zmene formátu a zvukovej grafiky, tak Rádio Viva chce zacieliť na poslucháčov Západného Slovenska s tým, že regionálne rádio pre oblasť Západného Slovenska zatiaľ neexistuje. Toto miesto by chcelo vyplniť práve Rádio Viva.

Podľa posledných troch vĺn prieskumu, ktoré si stanica nechala vypracovať, rádio Viva počúva na týždennej báze 35% poslucháčov v Bratislave:

ZNALOST A POCUVANOST RADII OBYVATELOV BRATISLAVY PP 30102019.pdf

zdroj: Rádio VIVA

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu