foto: Rádio Viva

Bratislavské metropolitné rádio chystá začiatkom júna novú reláciu. Zameraná bude na hudbu 80. a 90. rokov. Hity na ktoré sa nezabúda, ale aj hity pre fajnšmekrov a hudobných nadšencov.

Rádio Viva odštartovalo Flashback už 26. mája v testovacej verzii. Naostro spustí novú show 2. júna. Vysielací slot bude v nedeľu od 18-tej do 20-tej hodiny, moderovať ju bude Andrej „Krto“ Kratochvíl.

„Krto je jeden z najväčších hudobných odborníkov akého poznám. Flashback mu sadne ako uliaty. V hudbe sa vyzná a svoju dvojhodinovku okorení aj o špeciálne rubriky.“ povedal moderátor a programový riaditeľ Ivan „Binďo“ Bindas.

„Viva má momentálne najrôznorodejší playlist a rotácie sú nastavené tak aby sme neliezli ľuďom na nervy. Rádio robíme so srdcom, a preto sme sa rozhodli to ešte okoreniť práve takouto špecializovanou reláciou zameranou na hity rokov 80. a 90. Chceme aby si každý u nás našiel to svoje,“ povedal Binďo.

Rádio VIVA dostalo frekvenciu 101,0 FM v Nitre a netají sa, že na jeseň by už mohla byť vo výberovom konaní frekvencia 101,0 FM v Trnave ktorú si sami skoordinovali.

Viva má záujem pokryť spádové oblasti Bratislavy z ktorých ľudia denno-denne dochádzajú za prácou do hlavného mesta. Podľa slov programového riaditeľa v prípade, že by im bola frekvencia pridelená sú okamžite pripravení rozšíriť program o informácie, dopravný servis a aktuality z oboch miest.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu