Rádio Viva volá o pomoc. Podporila ho aj slovenská kapela Polemic

Jediné regionálne rádio pre Bratislavu a západné Slovensko od dnešného dňa spúšťa masívnu kampaň na jeho záchranu. Na stránkach rádia môžu návštevníci nájsť tri QR kódy, cez ktoré môžu podľa vlastného uváženia prispieť sumou 5, 10 alebo 20 Eur.

,,Keďže sme v krízovom režime a kvôli súčasnej situácii sme prišli o akékoľvek príjmy z reklám, Rádio VIVA sa nachádza nad priepasťou a visí nad ním veľký otáznik. Celý team v rádiu VIVA sa rozhodol pracovať v apríli zadarmo, čo si neskutočne vážim. Využili sme všetky dostupné prostriedky na záchranu a tento finančný príspevok je jednou z posledných. Keďže žiadne z opatrení vlády sa nás netýkajú, museli sme pristúpiť k takejto forme aj keď si uvedomujeme, že nikto na Slovensku to momentálne nemá ľahké,“ povedal moderátor a programový riaditeľ rádia Ivan „Binďo“ Bindas.

Rádio VIVA je financované výlučne z reklamných kampaní, a preto pomaličky dochádza aj rezerva, ktorú rádio malo. V súčasnej situácii je viac ako pravdepodobné, že medzi prvými ohrozenými budú regionálne noviny, regionálne rádiá a regionálne televízie.

,,Veľmi sa tešíme podpore slovenských interpretov, spevákov a kapiel, ktorí s nami od pondelka do kampane vstupujú. Podporili nás slovenské kapely ako Hex, Polemic, King Shaolin, či speváčka Celeste Buckingham a Mark Dann. Postupne sa pridávajú aj ďalší. Nahrali nám povzbudzujúce videá, ktoré budeme postupne zverejňovať na sociálnych sieťach.“ Dodal moderátor Binďo.

https://www.facebook.com/radioviva.sk/videos/643864296434488/

zdroj: Rádio Viva

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu