zdroj: Rádio VIVA

Na májovom výberovom konaní bola Rádiu VIVA pridelená Radou pre vysielanie a retransmisiu nitrianska frekvencia 101,0 MHz.

„Od poslucháčov dostávame otázky, kedy konečne rozvysielame Nitru, ktorá je pre nás momentálne prioritou číslo jeden. V tejto chvíli môžeme povedať, že ak všetko dobre pôjde, poslucháči si nás v Nitre a okolí budú môcť naladiť v priebehu októbra“ povedal moderátor a programový riaditeľ rádia Ivan „Binďo“ Bindas.

Rádio VIVA sa už v tejto chvíli začína informáciami orientovať nie len na dianie z hlavného mesta, ale aj na celú oblasť Nitry, Trnavy a okolia, ktoré bude v budúcnosti pokrývať.

Postupne sa vo vysielaní začnú objavovať elementy, ktoré majú podporiť myšlienku regionálneho rádia pre západné Slovensko. „Najlepší dopravný servis na západe“ bude novým claimom dopravného servisu Rádia VIVA.

Rádio nechystá v novej sezóne zásadné zmeny. Z letnej štruktúry vo vysielaní ostáva VIP PARTY, každý piatok od 20-tej do polnoci.

„U našich poslucháčov sa VIP party osvedčila, a preto sme sa rozhodli ju ponechať na rovnakej pozícii aj v novej sezóne. Ďalej chystáme každý víkend ráno od 6-tej do 9-tej Slovenský budíček, kde poslucháči okrem iného nájdu aj mix slovenských hitov na ktoré sa nezabúda v kombinácií so slovenskými top skladbami súčasnosti. Nezmenenú pozíciu bude mať aj náš FLASHBACK, tie najväčšie pecky rokov 80. a 90., každú nedeľu od 18-tej do 20-tej s Andrejom Krtom Kratochvílom,“ povedal Binďo.

Podľa vlastného prieskumu, ktorý si rádio nechalo vypracovať, počúva Rádio VIVA, každý tretí poslucháč v Bratislave minimálne raz týždenne. Rádio si plánuje objednať i v poradí tretí prieskum, o ktorého výsledkoch vás budeme následne informovať.

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu