INFO Rádio zmenilo meno na rádio Vlna a prebúdza sa na bývalej frekvencii 101,8 MHz bývalého rádia Viva.

„Sme veľmi radi, že sa nám v pomerne krátkej dobe podarilo odštartovať nové, dúfame že úspešné rádio Vlna,“ povedal programový riaditeľ Peter Hurajt.

A dodáva ešte k novému názvu: “Už dlhšiu dobu sme uvažovali o zmene názvu, nakoniec nový názov vymysleli samotní potencionálni poslucháči, čo je pre nás asi najlepšia voľba“.

Rádio Vlna ponúka hudbu od 60-tych rokov až po súčasnosť, hudobný playlist zdôrazňuje aj claim: „Hity overené časom“. Rannú show „Dobré ráno s Alexom a Barborou“ bude sprevádzať moderátorská dvojica, a to kľúčový moderátor Alex Štefuca z bývalého rádia Viva a Barbora Rakovská, obľúbená mladá moderátorka.

Rádio Vlna sa bude prezentovať vo formáte Oldies AC. Nebude chýbať ani aktuálne spravodajstvo  monitorované skúsenými redaktormi počas celého dňa. Aktuálne informácie bude poskytovať kedykoľvek počas vysielania, nielen na stabilných pozíciách.

Rádio Vlna spustilo svoje vysielanie na ex-frekvencii Rádia Viva - logo
logo rádia Vlna

Spoločnosť Radio Services, ktorá momentálne zastupuje predaj reklamného priestoru rádia Jemné a Rádia Anténa Rock tak získa ďalšie rádio do svojho portfólia.

„Rádio Vlna výrazne posilní náš obchodný potenciál, formát rádia umožní osloviť poslucháčov, ktorí sú bonitní a realizujú nákupy.  Spolu s ostatnými rozhlasovými stanicami, ktoré zastupujeme, tak  rozšírime ponuku pre našich obchodných partnerov o ďalšieho silného „hráča“, povedal Denis Roman, obchodný riaditeľ Radio Services.

Rádio Vlna začína vysielať v západoslovenskom kraji a do polroka má záujem vysielať na celom Slovensku. Počúvať ho môžete aj na internetovej stránke > TU

2 KOMENTÁRE

  1. dajte mlcanie ,jana suchana ,pavla danisovica s lasicom proste ak neskopirrujete vivu -neocarili ste, viva polozila latku prilis vysoko. nevravim nic nove ked par osobnosti z vivi je aj u vas .neviem kto bol tym mozgom vivi bol to proste genius. oslovte ho. prajem vela uspechov

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu