foto: Rádio WOW

Rádio WOW, ktoré svojím vysielaním pokrýva Trenčiansky a z časti Nitriansky kraj, začne vysielať od 2. septembra 2019 na frekvencii 93,6 MHz v krajskom meste Nitra. Novovybudované štúdio sídli v priestoroch agrokomplexu NÁRODNÉ VÝSTAVISKO.

Svojím konceptom, programovou štruktúrou a hudobným vizuálom bude totožná s Rádiom WOW Trenčín. Moderátorské vstupy budú obsahovať informácie z regiónu Nitra, ktoré sú ideálnou voľbou pre poslucháčov hľadajúcich aktuality a zaujímajú sa o verejné dianie počas pracovných dní na frekvencii 93,6 MHz.

Dôležitým prvkom vysielania je interakcia s poslucháčmi, ktorá vznikne prostredníctvom sociálnych sietí, súťaží a rubrík. Sú vytvorené presne podľa zvyklostí a správania poslucháčov v regióne Nitra a majú tendenciu pôsobiť ako rodinné rádio preferujúce priamy kontakt s poslucháčmi.

Zo štúdia RÁDIO WOW NITRA sa budú k poslucháčom prihovárať moderátori Kristína
Tráčová a Michal Kožuch vždy v pracovných dňoch medzi 6:00 – 14:00. Ich hlasy v minulosti vypĺňali éter bývalého N-rádia a rádia MAX.

RÁDIO WOW NITRA pripraví na jeseň 2019 komplexnú mediálnu kampaň prostredníctvom On Air a Off Air komunikácie (citylight, billboard, print, sociálne siete atď.) v Nitre a okolí.

RÁDIO WOW NITRA bude svojim vysielaním výrazne podporovať rozvoj podnikania v regióne. Svoje kampane zacieli na zlepšenie ekonomickej situácie malých a stredných podnikateľov v regióne. Cieľom je priniesť klientovi konkrétneho zákazníka.

Rádio WOW NITRA možno počúvať na spoločnom webe www.radiowow.sk a čoskoro aj pomocou oficiálnej aplikácie rádia.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu