repro foto: spot Rádia WOW

Rádio WOW, ktoré svojím vysielaním pokrýva Trenčiansky a čiastočne i Nitriansky kraj začalo vysielať v Nitre na frekvencii 93,6 MHz z nového štúdia v priestoroch agrokomplexu NÁRODNÉ VÝSTAVISKO.

Od moderátorského pultu sa budú k poslucháčom prihovárať Kristína Tráčová a Michal Kožuch. Novou kampaňou rádio komunikuje štart vysielania v tomto krajskom meste. Sloganom kampane je „RÁDIO WOW NITRA, konečne poránne nitránske rádio“.

„Idea kampane vznikla na základe aktuálneho trendu vracať sa späť ku všetkému, čo je domáce, lokálne a má silnú tradíciu. Do kampane regionálneho rádia WOW NITRA sme preto zakomponovali silné osobnosti z regiónu. Mnohí z nich sa v Nitre narodili, vyrástli, pracovali alebo žijú v tomto meste,“ prezradila pre Mediahub.sk Kristína Tráčová, programová riaditeľka RÁDIO WOW NITRA.

V reklamnom spote účinkujú známe tváre a speváci slovenských kapiel ako sú Gladiator, Miko Hladký, Horkýže Slíže, Kuko, alebo hudobný dramaturg a DJ Tomáš Gavalčík, zakladateľ bubnovej show Igor Holka, či hokejista Boris Valábik, alebo bývalý futbalista Ľuboš Moravčík, majster sveta v boxe Palo Hlavačka a herec Milan Ondrík, ktorý sa po niekoľko ročnom hosťovaní v nitrianskom divadle usadil v Nitre aj so svojou rodinou.

foto: Rádio WOW

„Nakrúcanie prebiehalo na rôznych miestach v Nitre, väčšina sa točila v areáli Relax Park na nitrianskom Agrokomplexe. Zaujímavosťou je, že pre bývalého DJa Tomáša Gavalčíka, milovníka retro hudby a oldies, sme miesto mobilného telefónu zapožičali špeciálne pre výrobu tohto spotu starožitný telefón,“ povedala programová riaditeľka rádia Kristína Tráčová, ktorá je zároveň art directorkou reklamnej kampane.

„Cieľovou skupinou sú muži a ženy vo veku od 34 do 50 rokov, žijúci alebo pracujúci v Nitre a jej okolí, s ustálenými hodnotami, ktorí vyhľadávajú informácie z regiónu, zaujímajú sa o verejné dianie, kultúru a šport,“ doplnila Tráčová.

Kampaň odštartovala v septembri 2019 a postupne bude gradovať až do decembra 2019. Používa mediatypy, ako internet, sociálne siete, print, televíziu a kino Mlyny Cinemas v Nitre, kde spot rotuje pred každým filmom.

Vizitka kampane:

Vyrobilo BABY MUSIC s.r.o.
Art DIRECTOR– Kristína Tráčová
Account DIRECTOR – Michal Kožuch, Ľuboš Gál
Copywriter, idea maker – Kristína Tráčová
Director of photography – Peter Cesar Balent
Music – BABY MUSIC s.r.o.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu