Rastislav Dutka (zdroj: Fun rádio)

Patrik Ziman, doterajší generálny riaditeľ rádia po 12-tich rokoch vo funkcii končí a prechádza do pozície konzultanta rádia. Novým generálnym riaditeľom sa stane doterajší programový riaditeľ Rastislav Dutka.

Novým programovým riaditeľom Fun rádia sa stane doterajší šéfredaktor vysielania, Marek Mikúšek a jeho rolu preberie Katarína „Kava“ Vargová.

Patrik Ziman (foto: Fun rádio)

Ziman údajne prechádza na pozíciu konzultanta rádia na vlastnú žiadosť. „I keď už nebudem vo funkcii generálneho riaditeľa, Fun rádio úplne neopúšťam. Posúvam sa na pozíciu aktívneho konzultanta. Zo strany rádia existuje táto požiadavka a spoločne sme sa dohodli na zachovaní kontinuity, “ vyjadril sa Patrik Ziman.

Patrika Zimana od 1. júla vystrieda na pozícii generálneho riaditeľa Rastislav Dutka. „Pokračovať v práci Patrika Zimana bude pre mňa veľká profesionálna výzva. S jeho pôsobením sa podarilo Fun rádiu dosiahnuť mnoho programových, marketingových a obchodných úspechov. Teším sa na spoluprácu so všetkými kolegami a verím, že budem mať ich dôveru,“ povedal Rastislav Dutka.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu