Rastislav Chvála zverejnil krátke video v ktorom ponúkol pohľad za oponu príprav nového televízneho motoristického magazínu, ktorý bude pravidelne vysielaný na jeho motoristickom portáli Garáž.tv.

 

Aktualizované: „Nový formát Magazín má byť vlastne doplnok k súčasným videám, ktoré ostanú v klasickej forme teda, krátke testy, dlhšie testy a výpravné veci s prívlastkom TV.  V redakcii máme však mnoho príspevkov, zistení a aktualít, ktoré nie sú vhodné aby stáli samé o sebe,“ povedal pre MediaWatch.Dog Rastislav Chvála.

„Skrátka potrebujú byť v niečom zabalené, lebo ako také nedávajú divákovi zmysel. Počas roka Garáže sme zistili, že náš divák ide k nám pre unikátny obsah a taser video o novinke alebo technike  je všeobecne dostupný materiál a treba mu dať komentár, náš Garážovský pohlaď,“ povedal Chvála.

„Ak to poviem skrátene Magazín má byť istým videoblogom našej redakcie. Pustili sme sa cestou videa a nevyrábame texty, preto nebudeme prví, kto zverejní nejakú novinku. Na to sú desiatky až stovky web-auto stránok. Nechceme však nášho diváka ukrátiť o aktuálne dianie a tak mu v Magazíne ponúkneme aj aktuálne veci ale v „našich“ súvislostiach. Dúfam, že sa nám to podari. Napokon rozhodne divák 🙂,“ doplnil Rastislav Chvála.

Portál Garáž.tv si založil po odchode z denníka SME, kde pôsobil desať rokov a publikoval tam i svoje prvé automobilové video – v novembri 2005.

Presne po desiatich rokoch v novembri 2015 si založil a spolu s manželkou a tímom piatich spolupracovníkov vedie automobilový portál Garáž.tv.

Krátko po spustení Garáž.tv rozbehol partnerskú spoluprácu s webom denníka N. „Rasťo je jeden z najkvalitnejších motoristických novinárov na Slovensku. Sme radi, že sa rozhodol pre spoluprácu s Denníkom N. Očakávam rozšírenie našej ponuky pre čitateľov o kvalitný motoristický obsah,“ povedal v čase spustenia spolupráce Lukáš Fila, riaditeľ vydavateľstva denníka N.

Prečítajte si > Tím portálu Garáž.tv nakrútil reklamné video na nový alkoholický nápoj Mor ho! 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu