Spoločnosť SPI International, ktorá prevádzkuje rodinu kanálov FILMBOX, oznámila zmenu názvu svojej kľúčovej stanice FILMBOX EXTRA na FILMBOX PREMIUM. K zmene dôjde od 1. decembra 2014 a platí pre Česko aj Slovensko.

Rebranding prichádza v čase očakávaného ďalšieho posilnenia prémiového obsahu, za ktorým je spolupráca s poprednými americkými televíznymi a filmovými distribútormi. Viac informácií k tomu prezradíme v najbližších dňoch.

Dôvodom zmeny je aj snaha jasne odlíšiť svoj prémiový kanál (doteraz nazývaný FilmBox Extra) od ostatných značiek rodiny kanálov FilmBox.

„V súčasnej dobe rokujeme o nových programových akvizíciách s veľkými americkými distribútormi a očakávame, že pred koncom tohto roka odvysielame viacero prvotriednych filmov,“ vysvetľuje Berk Uziyel, výkonný riaditeľ Filmbox International Ltd. „Chceme si byť istí, že naši diváci majú absolútne jasno v tom, ktorý z našich početných kanálov vysiela najnovšie filmové premiéry a seriálové novinky,“ dodáva Berk Uziyel.

Program FilmBox Premium bude dostupný vo väčšine satelitných, káblových a IPTV platforiem v Českej republike a na Slovensku. Kanál bude vysielať hollywoodske a medzinárodné blockbustre, úspešné TV seriály z USA, Veľkej Británie a Austrálie ako aj oceňované nezávislé filmy z Európy a Ázie.

Prečítajte si tiež článok > Programy rodiny FilmBox v novom dizajne

Rebranding Filmový kanál FilmBox Extra sa mení na FilmBox Premium - obr.2

O spoločnosti SPI International
Už viac než dvadsať rokov patrí spoločnosť SPI International medzi popredných poskytovateľov filmového a televízneho obsahu na medzinárodnom trhu. SPI v súčasnej dobe prevádzkuje 34 TV programov v 41 krajinách a jedinečnú VoD videotéku s celkom 25 miliónmi mesačných predplatiteľov.

Vďaka spolupráci s partnermi, medzi ktoré patrí napríklad Focus Features, The Weinstein Company, Summit Entertainment, Studio Canal, Pathé, Lakeshore Entertainment, Wild Bunch, BBC, ITV, Beta, Fremantle Corp. či Tandem, poskytuje pútavý obsah vysokej kvality. SPI ho šíri prostredníctvom najnovších technológií, ktoré divákom umožňujú jednoduchý prístup odkiaľkoľvek.

Zatiaľ poslednou novinkou od spoločnosti SPI je aplikácia FilmBox Live, prostredníctvom ktorej je možné sledovať živé vysielanie TV programov aj obsah videotéky na akomkoľvek zariadení pripojenom k internetu. Spoločnosť SPI International posúva hranice domácej zábavy a vytvára príležitosti pre svojich partnerov z celého sveta.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu