Spoločnosť SPI International, ktorá prevádzkuje rodinu kanálov FILMBOX, oznámila zmenu názvu svojej stanice FILMBOX HD na FILMBOX EXTRA HD. K zmene dôjde v utorok 29. septembra 2015 a platí pre český aj slovenský trh.

„Myšlienka rebrandingu vzišla z radov našich divákov, ako aj káblových, IPTV a satelitných operátorov, ktorí chceli mať prémiový a základný obsah jasne odlíšený,“ povedal Berk Uziyel, výkonný riaditeľ FilmBox International Ltd.

Stanica FilmBox Extra HD, podobne ako jej predchodca FilmBox HD, totiž vysiela odlišný obsah ako základný FilmBox vysielaný v SD kvalite. Obidve stanice majú tiež iné zameranie.

Profil kanálu ostáva nezmenený, mení sa len jeho názov. FilmBox Extra HD je určený divákom, ktorí obľubujú prémiovú filmovú a seriálovú produkciu. Program bude dostupný vo väčšine satelitných, káblových a IPTV platforiem v Českej republike a na Slovensku. Kanál bude aj naďalej vysielať hollywoodske a medzinárodné blockbustre, úspešné seriály, ako aj popredné filmové tituly z európskej a ázijskej produkcie.

Programové portfólio spoločnosti SPI International v súčasnosti tvoria stanice FilmBox Premium, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Plus, FilmBox, FightBox HD, DocuBox HD, 360 TuneBox HD, FashionBox HD, FastnFunbox HD, FilmBox Arthouse HD, EroX HD a EroXXX HD.

SPI International prevádzkuje aj video-on-demand službu FilmBox Live.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu