zdroj foto: Ringier Axel Springer Slovakia, koláž: MediaWatch.Dog

Po tom čo portál o informačných technológiách Živé.sk rozbehol v septembri 2015 spoluprácu s redakciou časopisu Život vzniklo už niekoľko zaujímavých príloh. Poslednou je špeciálna príloha pod názvom Technika pod stromček v ktorej čitatelia na siedmych stranách nájdu tipy a rady na nákup elektroniky.

„Sme radi, že môžeme čitateľom Života ponúknuť naše rady a skúsenosti v období, keď nákup zariadení či výber mobilného paušálu rieši najväčší počet ľudí,“ povedal šéfredaktor Živé.sk Filip Hanker. „Popri rozsiahlejších občasných prílohách budeme naďalej pokračovať v prinášaní aktuálnych článkov v týždenníku Život,“ doplnil.

„Naša spolupráca s webom Živé.sk trvá už vyše roka a za ten čas sme ukázali, že printové a webové informácie možno skĺbiť zmysluplne do jedného celku. Verím, že pre našich čitateľov budú rady na nákup techniky užitočné, zvlášť v predvianočnom období,“ dodala šéfredaktorka Života Renáta Klačanská.

Portál Živé.sk dosiahol v novembri návštevnosť viac ako 536 tisíc unikátnych čitateľov (RU), podľa oficiálneho auditu AIMmonitor a týždenník Život dosiahol predaný náklad takmer 69 tisíc výtlačkov v septembri (údaj za zatiaľ posledný zverejnený audit nákladu). Oba tituly sú z vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu