foto: Ringier Axel Springer Slovakia

Zo spolupráce medzi redakciami portálu Živé.sk a týždenníka Život vznikla opäť zaujímavá príloha, tentoraz je venovaná komunite nadšencov hier na konzolách, počítačoch, ale i smartfónoch. Oba tituly patria pod vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia.

V aktuálnom čísle týždenníka Život nájdete 16-stranovú prílohu pre nadšencov hrania na počítačoch, konzolách aj smartfónoch.

„Som rada, že spolupráca medzi magazínmi úspešne pokračuje aj tento rok,“ povedala Renáta Klačanská, šéfredaktorka týždenníka Život.

„Z ponuky hier si dnes vyberie hádam každý. V kurze sú nové hry, ktoré mixujú realitu a virtuálny svet, ale aj retro hry, ktoré sa dajú hrať na starších počítačoch a stoja často pár eur,“ povedal šéfredaktor Živé.sk Filip Hanker.

„Na webe patria články o hrách k tým najčítanejším a som rád, že tieto témy teraz prinášame stručne a pútavo aj čitateľom Života, “ dodal.

Podľa auditu združenia Audit Bureau of Circulations (ABC SR) dosiahol týždenník Život v januári 2017 priemerný predaj 75 791 výtlačkov.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu