Redizajn Firemný web vydavateľstva Petit Press je v novom šate
dizajn nového webu vydavateľstva Petit Press (zdroj: Petit Press)

V polovici júna inovovalo vydavateľstvo Petit Press, a.s. svoj firemný web. Redizajnovaná stránka poskytuje prehľadnejšie štruktúrované informácie o spoločnosti, jej médiách i činnostiach – od vydavateľských, cez tlačiarenské až po reklamné služby a nielen to, nový web je dizajnovo svieži a viac korešponduje so súčasnými trendmi firemnej online prezentácie.

Oproti doterajšej webovej stránke, ktorá má za sebou vyše desať rokov, má nový web logickejšiu obsahovú štruktúru a modernejší dizajnový kabát.

„Okrem doladenia obsahu nového webu podľa záujmu a požiadaviek užívateľov, ale i jednotlivých divízií našej spoločnosti, by sme chceli v krátkej budúcnosti spustiť mobilnú verziu stránky, zvažujeme aj formu pridania aktuálnych pracovných ponúk v našej spoločnosti a do budúcna predpokladáme aj anglickú jazykovú verziu webu“, povedala Monika Kľusková, šéfka marketingu Petit Press, a.s.

„V každom prípade je nový firemný web spoločnosti Petit Press nielen obsahovo lepší a vizuálne modernejší, ale i technicky stabilnejší a lepšie spravovateľný, “ dodáva Monika Kľusková.

Domovská stránka www.petitpress.sk naviguje užívateľa do troch základných informačných kategórií: médiá, predplatné a inzercia. Pre záujemcov o predplatné sú k dispozícii popisy ponúkaných možností objednania printových médií vydavateľstva aj so zľavami, pre inzerentov prináša lepšie usporiadanie ponúkaných produktov. Napríklad v sekcii s inzertnými produktami Sme.sk sú prehľadne usporiadané ukážky reklamných formátov podľa kategórií (bannery, textová reklama či video formáty).

Web, ktorý obsahovo pripravil marketingový tím Petit Press v spolupráci s inzertným oddelením, komunikuje aj aktuálne akcie a novinky.

Porovnajte nový dizajn s tým predchádzajúcim:

Redizajn Firemný web vydavateľstva Petit Press je v novom šate
dizajn nového webu vydavateľstva Petit Press (zdroj: Petit Press)

 

Stary web vydavatelstva Petit Press
dizajn predchádzajúceho webu vydavateľstva Petit Press (zdroj: web.archive.org)

 

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu