Portál Macblog.sk sa venuje téme „jablkových“ zariadení už 9 rokov. Za ten čas mal stále rovnaký dizajn až doteraz. Nedávno sa zmenil, má moderné a užívateľsky priateľské prostredie.

Predchádzajúci dizajn webu Macblog.sk mal prvky klasického blogu. Súčasná verzia webu poskytuje už plne profesionálny moderný a funkčný dizajn, ktorý je navyše aj responzívny a prispôsobuje sa automaticky zariadeniu, na ktorom čitateľ konzumujete obsah.

Macblog.sk je špecializovaný portál, ktorý sa už od roku 2006 venuje značke Apple a jej výrobkom. Nájdete v ňom teda všetko o dianí v Apple ale aj o zaujímavých technologických vychytávkach a gadgetoch súvisiacich práve s touto značkou. Dosahuje v priemere čítanosť zhruba 70 tisíc unikátnych návštevníkov mesačne čo predstavuje 400 tisíc zobrazení stránky, z toho 170 tisíc zobrazení pripadá na fórum, ktoré je súčasťou portálu. Fórum tiež čaká kompletný redizajn.

Obsah Macblog.sk zostal zachovaný aj po redizajne. Prináša vždy najnovšie informácie a má rubriky ako recenzie, tipy a triky, bazár, ale i fórum, kde si môžu čitatelia medzi sebou vymieňať informácie o Apple zariadeniach a používateľské skúsenosti.

Porovnajte, predtým a teraz:

macblog.sk prtsc web.archive.org 25.3.2015
Zdroj: web.archive.com 25.3.2015

 

macblog.sk prtsc 31.7.2015
macblog.sk prtsc 31.7.2015

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu